Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak miért kell egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért kell egyszerre több csaj? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, minden tök jó meg szép annyira egy hullámhosszon vagyunk....testileg is....és kiderült hogy van melettem neki egy másik lány...

Engem a csajjal csal, a csajt meg velem..és már mindketten tudunk a másikról is....Ez annyira gáz, de nemtudok lemondnai róla..........


2010. márc. 29. 02:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
2010. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
2010. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Fecc ***** válasza:
89%
Nekem csak egy kellene:( De sohasem jön össze.
2010. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"nekünk meg egy pofon, hogy ébredjünk fel:)"

Ahogy látom, kezded érteni a lényeget. :-)

2010. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

persze, hogy értem az eszem a helyén van....csak túl erős a sexuális vonzás:S

a kialakuló kapcsolataim folyamatosan zátonyra futnak...és sajnos elkeseredettségemben már mit sem számít, hogy más is van rajtam kívül....(ettől függetlenül szenvedek belülről mint egy kiskutya)

2010. márc. 29. 15:55
 16/21 anonim ***** válasza:
13:22-23 egy nagy zseni.
2010. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
De kedves kérdező, nem hallottál arról, hogy legyen egy nőben tartás? Megmondom őszintén, hogy szánalmasnak tartalak. Erős szexuális vonzás? Ne röhögtess...A nőknek 1-et kell füttyenteni, és már is 10 pali adja magát. Egyeseken pedig még közösködnöd sem kell, sőt mindig van jobb és jobb is. Én a hozzáállásod miatt, főleg amit az utolsó kommentedben kifejtettél, már inkább csak lenézlek. Hova süllyed a világ?
2010. márc. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Okos válaszokat adsz, igen jó úton haladsz annak megértésében, hogy a kérdésed nem a fiúról szól, hanem rólad.

Alaptípus a pszichológiában az az ember, akinek a kapcsolatai ugyanazt a mintát követik. Pl. az apja verte őt, és nem tudatosan, hanem egyszerűen sodródásból, észrevétlenül olyan férfiakat keres, akik szintén verni fogják. Persze nem teszi fel előre a kérdést egyiknek sem, ennél finomabb a mechanizmus. Vagy sorra olyan férfiakat választ, akik megcsalják, vagy olyanokat, akik alkoholisták, és az ő támogatására szorulnak, vagy egyszerűen csak nem tud kilépni a rossz kapcsolataiból, mert társfüggő, és bármilyen rossz lehet neki a kapcsolat, csak legyen.


Ezekből az ördögi körökből tudatos felismeréssel, gondolkodással, nehezebb esetben pszichológus segítségével lehet kilépni. Hajrá!

2010. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

01:01-->az írásaimból nem tudhatod, hogy milyen ember vagyok...ha ismernél biztos nem írtál volna ilyet,de nem ismersz.

Mert pont az a lány vagyok akiben igenis van tartás,mert erre neveltek ezt láttam otthon.

Soha nem volt egy éjszakás kalandom és eddig csak 2fiúval volt intim viszonyom.

Életemben először fordult elő ilyen eset szerintem ez még nem a világ vége, az vesse rám az első követ aki még nem volt ilyen helyzetben!

Mellesleg nem tartozom magyarázattal csak szimplán kíváncsi voltam...!

Azért köszönöm a válaszokat!Jah, azóta sztornóztam a fiút:)

2010. ápr. 2. 02:56
 20/21 anonim ***** válasza:

01:01


A "tartás" az a tündérmesékben létező fogalom. A nők gyakorlatias és racionális lények, őket sohasem érdekelte. Csak a férfiak (a szentimentálisabbik nem) szerencsétlenkednek vele.

2010. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!