Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy csak azért mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak azért mondja hogy ne fájjon nekem?

Figyelt kérdés

Barátnőm elhagyott...

Nagyon szeretett engem azelőtt. kb 1 hét leforgása alatt változott meg. Most még látni sem akar, sőt msnen sem akar beszélgetni...

De azt mondta hogy még össze fogunk jönni és hogy szeret még kicsit meg hiányzok neki kicsit. Indoknak azt mondta hogy nincs ideje de ez egy nagy kifogás. Említette hogy elege van a pasikból(de ha engem szeretett??).Egyszerűen nem tudom hogy most mi van. Lehet valakije és azért nem akar találkozni velem?

Segítsetek!


2008. szept. 18. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy van valakije, különben elég furcsa lenne az, hogy csak az elmúlt 1 hétben kezdett másképp viselkedni. Ennek biztos, hogy van valami oka.

Az, hogy nincs ideje, az egy butaság. Arra van időd, amire szeretnéd. Ha meg valamikor tényleg nincs, akkor alig várod, hogy legyen, hogy megint azzal lehess, akit szeretsz.

Lehet, hogy bent akar téged tartani "tartalékosként", azért mondja, hogy még mindig szeret. De az is lehet, hogy még nem tudott téged elengedni, nem biztos 100%-ig a döntésében.

Én a helyedben hagynék neki időt arra, hogy átgondolja a dolgokat, és nem keresném! Ha akar valamit, megtalál, de te ne "erőszakoskodj", ne érezze rajtad, hogy te még mindig nagyon akarod, mert azzal csak rontasz a helyzeteden.

Remélem, hogy vagy így, vagy úgy, de te is boldog leszel!

2008. szept. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ez egy nehéz kérdés, járj utána a dolgoknak!Derítsd ki van e valakije!Lehet igazat mond és tényleg nincs ideje és úgy véli így jobb lesz , habár ez butaság.

Az a baj hogy ehhez a válaszhoz ismerni kéne a lányt.Próbálj a közelébe maradni és lehet újra eljön a te időd.Csak figyelj arra hogy ha nem szeret ne erőszakold rá magad mert az csak árt.

2008. szept. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!