Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátság tényleg fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátság tényleg fontosabb mint egy esetlegges nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány elég jóban vagyunk olyan szeptember óta. Ha eddig már a "barátzónába" kerültem, akkor tényleg esélytelen a dolog? Vagy talán nem is érdemes elrontani a barátságot?


15/F


2010. márc. 28. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én már vesztettem el így haverokat..

tök jól elvoltam velük,mindig hivtak le,ittunk,hülyültünk stb.amíg egyszer kavartam az egyikükkel.azóta nemnagyon keresik a társaságomat.

L/15

2010. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha egyszer már kialakult benned ez az érzés, akár elmondod, akár nem, a sima barátságot akadályozni fogja. 2 eset lehetséges. Ha viszonozza az érzéseid, lehettek boldog pár, bár ezzel tényleg pont került a barátságotok végére, és megvan rá az esély, hogy sose lesztek többé barátok, bárhogy is alakul a kapcsolatotok (ill. lehettek barátok a kapcsolat részeként, csak "tisztán" nem). Ha nem viszonozza, akkor pedig szenvedni fogsz, akár elmondod neki az érzéseid, akár nem.

Ha viszonozza és nem mondod el, akkor is rossz lesz, sőt ez a legrosszabb lehetőség, épp ezért én elmondanám. Megéri a kockázatot, mert ha a válasz nem, akkor úgyis szerencsétlen a helyzet. És szerintem éppenséggel a szerelem a legfontosabb dolog a világon.

(20 éves lány vagyok.)

2010. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem a barátságok időtállóbbak. Van egy mondás: A szerelem barátságot zabál.

Nem tudom, mindkettőnek megvannak az előnyei. De szerintem egy szerelmi kapcsolatnak több kockázata van, míg a barátod ha igazi barát, ott marad melletted, viszont soha nem lehet olyan bensőséges, legalább is nem úgy, mint egy párkapcsolatban, a viszony.

De én abban hiszek fiú és lány között barátság nem létezik, az egyik fél mindig többet akarhat. Erre vagyunk programozva...Ezt neked kell eldöntened, mit szeretnél tenni :)

2010. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!