Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátság tényleg fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátság tényleg fontosabb mint egy esetlegges nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány elég jóban vagyunk olyan szeptember óta. Ha eddig már a "barátzónába" kerültem, akkor tényleg esélytelen a dolog? Vagy talán nem is érdemes elrontani a barátságot?


15/F


2010. márc. 28. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én elrontottam egy nagyon jó barátságot a szerelemmel...szakítás után a barátság is tönkrement,mostmár végleg:S
2010. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik a csaj, nem a barátja vagy, maximum ő azt hiszi =) Szal nincs itt semmiféle barátság, amit esetlegesen elronthatnál... ez így NEM barátság.
2010. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő. Én történetesen az exosztálytársammal vagyok együtt 1,5 éve és minden jó. Azelőtt is barátok voltunk, és szépen fokozatosan alakult ki a kapcsoltatunk.

Barátságot elrontani? Hát.. szerintem az nem is igazi barátság ahol csak azért mert te komolyan érdeklődsz az illető iránt gond lesz. Ha lány lennék még örülnék is hogy törődnek velem.

2010. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nekem is nagyon jó barátom, mégis vonzódok hozzá testileg is.
2010. márc. 28. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem akarlak megbántani, de ez a barátkozós duma a csajok eufemizmusa arra, hogy: "Jó fejnek tartalak, de nem tudok rád férfiként tekinteni."

Ha egy csaj ezt mondja, akkor tuti, hogy amúgy sem lenne köztetek semmi, csak nem akar megbántani, ezért inkább azt mondja, hogy "Nem szeretném feláldozni ezt a jó barátságot, mert ez mindennél többet ér." A nagy lóf@szt! Nézd meg, hogy legközelebb, ha összejön valakivel, akkor kivel lesz inkább, veled vagy a barátjával? Esetleg mondhatod is neki, hogyha a barátság olyan sokat ér, miért rontja el azzal a fiúval a barátságát:). Szóval nem akarlak elkeseríteni, de szinte semmi esélyed. Azért van egy kicsi, mert az előbb általam leírtak természetesen nem mindig igazak, de az esetek 99%-ában ez a helyzet. Remélem azért találsz magadnak egy rendes lányt.

2010. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném... Ugyanolyan viszonyban vagyunk szal ugyanannyi mindent osztunk meg egymással, mint én a legjobb AZONOS nemű barátommal... Nem tudom... Ez fura téma. Még érdekel mások véleménye is :)
2010. márc. 28. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Férfi és Nő között nincs barátság

csak akkor ha valamelyik fél meleg!

én ezen az állásponton vagyok!!!

25f

2010. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát szerinten ha vki olyan kapcsolatban van egy ellenkező nemű személlyel amit barátságnak nevez, akkor az egyik fél tuti többet érez?
2010. márc. 28. 19:43
 9/13 A kérdező kommentje:
*szerinted
2010. márc. 28. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:

figyelj srác! 15 éves vagy! A farkad nem hagy békén! Én is tudom én is voltam ennyi idős!

Ne hagyd hogy a farkad vezessen nem éri meg hogy hülyét csinálj magadból az egyik előttem szólónak igaza van a nők akkor szoktak evvel a barátos dumával jönni ha le se sz.rnak!!!


ha majd a csaj talál valakit megnézheted hogy te hol fogsz állni a barátságranglétrán! hát a béka segge alatt!!!


szerintem hagyd a csudába! de próbálkozni lehet!!!!!!

2010. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!