Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet élni az életünket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni az életünket az első szerelmünkkel?

Figyelt kérdés
Az első szerelmemmel és egyben első barátommal immár 8 hónapja együtt vagyok. Nagyon szeretjük egymást. Mégis felmerült bennem a kérdés : vajon célszerű-e az első szerelmünknek szentelni az életünket? (16)
2008. szept. 17. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

szia!én is 16 vagyok és én úgy érzem h az első szerelmemmel le tudnám élni az életem...bár szerintem is furán hangzik:D

A szüleimmel mondjuk ez a helyzet!szóval szerintem le lehet élni!Én is imádom a barátnőmet és ezzel ő is így van amíg ez nálatok sem változik addig semmi sem lehetetlen!!!

2008. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 vagyok és hasonlóan érzek... Egyszerűen néha úgy gondolom, hogy tök kár, hogy nem csak később találtam rá, mert ez így olyan korai, és nem tarthat örökre... De akármilyen oldaláról nézem, mégis ő a tökéletes számomra. Végül arra jutottam, hogy fölösleges is ezen gondolkodni, most jó így, ahogy van, és remélem a legjobbakat... Vele, vagy nélküle.

Nem lehetetlen örökre vele maradni, csak nagy a kockázat, h pl 30 év után jössz rá, hogy úristen, nem is ismertél mást, és akkor jön a válás...

2008. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Örülök mindenki boldogságának, de az én tapasztalatom a következő. 29 éves nő vagyok és idén válok 12 év után. Pont ez volt a probléma, hogy mindketten első szerelem voltunk a másiknak és nem "próbáltunk" ki mást.

Ámde van ellenpélda is, mert a nagybátyám az első szerelmével 40 éve él együtt. Kérdés, hogy volt-e félrelépés...

2008. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy & Vele szeretnéd leélni az életedet, akkor ez nem kérdés!!! Mi ez a bizonytalanság? Ha vki szereti a Párját, akkor nem kell neki senki más & nem kezd el azon gondolkodni, h. milyen lehet mással! Én több mint 4 éve vagyok együtt a Párommal, mindkettőnknek a másik az 1. szerelme & még mindig IMÁDJUK EGYMÁST, sőt egyre jobban! Egymással szeretnénk leélni az életünket, reméljük, ez így is marad! Szüleim pedig már 30 éve házasok! De Neked kell mérlegelni, melyik a fontosabb: az igaz 1. szerelem, amely örökké tarthat v. egy futó kaland, amelyet csak azért vállalsz be, mert még nem voltál mással?!
2008. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm akinek az apja pelenkázta az anyját,aztán összeházasodtak persze jó pár évvel később!:P És azt hiszem még nem is feküdtek le mással.Az biztos igazi szerelem volt.:)

Egyébként nekem is van barátom már lassan 22 hónapja és még mindig szerelmes vagyok és 16 éves,és ő az első minden komoly dologban.Belegondoltam már én is sokszor de még fiatal vagyok nagyon szóval bármi történhet,egyenlőre úgy érzem nem tudnék vele soha szakítani meg h ő sem velem,de kitudja mit hoz a jövő?!Nem vok pesszimista de van még idő sok más emberre is!

2008. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen le lehet élni az életedet a szerelmeddel.Mert az ember az életében igazán csak egy embert tud szeretni.Én azzal a lánnyal vagyok együtt akit nekem szánt az ég,akit nekem teremtettek :) és ő az akibe szerelmes vagyok.Nagyon sok ilyen példa van hogy 16 évesen megismerték egymást és azóta is együtt vannak.Ha igazán szeretitek egymást akkor Isten is Segíteni fog titeket. Igen érdemes az a szerelmednek szentelni az életed :)
2008. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
27 éves elvált csajt vagyok. 14 évesen ismertem meg az első nagy szerelmemet, 20 évesen hozzámentem, tavaly elváltunk. És épp ez a nagy gond, hogy nem volt életem, nem volt időm mást kipróbálni, és ez később jött ki rajtam. De 14-15 évesen az ember általában olyan szerelmes, hogy az orráig sem lát, és hiszi, hogy ez örökké tart. Pedig nem.Úgyhogy azt ajánlom mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, az élje ki magát a nagy szerelem előtt, és később ez nem lehet akadály. Ha a lovag szeret, akkor vár rád 1-2 évet, és happy mindenki. Sok boldogságot mindenkinek!
2008. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!