Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 5 éve ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 5 éve ismerjük egymást és 2 éve járunk. Régebben mindíg minden percben készen állt a szexre, most csak havonta 2x vagyunk együtt. Mi lehet ennek az oka? Mit tehetnék én?

Figyelt kérdés

Régebben a nap bármely szakaszában kész lett volna szerelmeskedni. Most csak éjszaka és havonta kétszer, és csak akkor ha nálam alszik. A munkája miatt és az én sulim miatt nem tudunk még összeköltözni, bár nagyon sokat találkozunk, de csak a tv-t nézzük. Én kívánom őt, próbálkozom nálla, de csak annyit mond, hogy "ne csiklandozz". Úgy érzem kezd kihatni a kapcsolatunkra. Mit tehetnék?

És ha ez fontos ő 30 éves fiú, én 22 lány.


2008. szept. 16. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

uhh langyosíz-effektus... Ha közvetett célozgatással, kezdeményezéssel végképp nem megy a dolog, akkor beszélni kell a problémáról, elmondani neki, hogy Te nem szereted a langyosvizet, és 22 évesen nem a folytonos tv nézésre vágysz (juj, ez önbmagában olyan üres dolog - mi a párommal először egy filmet alig mertünk együtt megnézni DVD-n, nehogy ez az ellaposodás jele legyen :D:D:D)

Az sem ártana, ha más programokkal is frissítenétek a kapcsolatot, eljkárkálnátok ide-oda, színházba, kiállításra, bulikba, koncertekre, folyópartra, étterembe vacsizni, barátokkal borozni, stb. stb. A tv nézés nem túl romantikus, vérpezsdítő tevékenység beláthatod... Ha fáradtak is vagytok, tv bambulás helyett inkább finoman masszírozzátok egymás talpát, hátát, derekát, stb. stb. - meglesz ám a hatás!!!

2008. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez fordított esetben volt, én lány vagyok és 5 év után már szinte csak kényszerből csináltam... a kapcsolatnak már vége volt csak nem láttuk be mert egyébként jól kijöttünk és megszoktuk hogy együtt vagyunk. Így lehúztunk még 1 évet együtt, de fölöslegesen. Ami elmúlt az elmúlt. Talán rádunt a barátod?? Ha csak tévézésből áll a kapcsolat akkor nem csoda, több program kéne, változatosak, eljárni, szórakozni, új dolgokat kipróbálni és talán helyrejönnek a dolgok.
2008. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőim akikkel ezt megbeszéltem ők is vlmi hasonlót mondtak, de én nem akarok vele szakítani. Szerelmes vagyok belé, még sohasem voltam szerelmes.
2008. szept. 17. 18:39
 4/4 anonim válasza:
Azt elhiszem hogy szerelmes vagy,de egy kapcsolathoz két ember kell. Ha ennyire nyiltan célozgatsz a dologra és nem veszi a lapot akkor ott valami gáz van már.2 együtt lét 1 honapban igen csak kevés sztem. Próbáld vele megbeszélni NYILTAN hogy mia problémád és mit szeretnél,de ha ez sem jön be és nem fontos neki hogy neked is jo legyen akkor sztem TE is tudod a folytatást:S
2008. szept. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!