Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 2 hete vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2 hete vagyok együtt, és megkérdezte hogy tudok-e smárolni és hogy hányszor csináltam, és erre azt mondtam hogy már csomószor pedig még nem csináltam Ő meg igen, Mit tegyek hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 21:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen. Ma is találkoztunk. :)
2008. szept. 16. 21:39
 12/21 anonim ***** válasza:
Tudod hogy ez nagy szo hogy egy fiu kérdez ilyet??
2008. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen. Ma is találkoztunk :)
2008. szept. 16. 21:39
 14/21 A kérdező kommentje:
Ma is találkoztunk :)
2008. szept. 16. 21:40
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Jajj, 2 hét alatt hülyeség ezen gondolkodni, hogy most mit érzel... No para, nem kellett volna füllentened, de ez van. Sztem a legtöbbeknek rutin kell, hogy jól smároljanak. De kb az a lényeg, hogy minél gyengébben és finomabban csináld, ne úgy, hogy akkor most odamész, lenyomod a nyelved a torkán, közben bekapod a fél fejét. Inkább hosszú szájrapuszit adj először, aztán finoman nyomulj. Amúgy nagyon nem múlik ezen semmi. A 2. jobb lesz és a 3. mégjobb! Na hajrá!
2008. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na!!

Én biztos elvinném egy sétára ahol ellehet beszélgetni,sétálni,és nem ugy tellik minden perc hogy ismerőssel találkozom!:(


Amikor egy kis ideje sétáltok már,magadhoz húzod,és elmondod neki hogy nagyon sokat jelent neked és meg csokolokd!

Hogy hogyan???

2008. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen szoktunk, ma is találkoztunk :)
2008. szept. 16. 21:41
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is ugy gondolom nem kell nyomulni,csak lazán!

Ha hosszu szájra puszi megy először az s jo!De a helyzet ugyis hozza magát!!Lehet most nem hiszed el!De utánna csak nevetsz rajta!!Hidd el ez igy van!

2008. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért mondtad azt hogy csináltad már hogyha nem is? Ez nagy hülyeség volt, mondd el neki az igazat. Ha ő veszi észre az rosszabb.
2008. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
gyengéden, finoman ,érzelmesen ,lassan,nyelvel.....nézd meg http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y és többet ne hazudj mert abbol csak baj lesz!!!am jön magától az egész:)
2008. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!