Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, ha megpuszil,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha megpuszil, változhat ez?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt a barátommal, aki néha szeretetből arcon puszil. Az ágyban is előfordul, hogy a nyakamba puszil, stb.


Az a baj, hogy ez rettenetesen idegesít, teljesen férfiatlannak érzem, sőt, bennem úgy csapódik le, mintha nyalogatna.


Szerintetek változik ez? Ti tapasztaltatok hasonlót?


2016. jan. 12. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda gazfickó,arcon cuppantja a nőjét...mi bajod van kérdező,havi probléma megjött?:D
2016. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hehehe... Bárcsak ennyi lenne... :)


Nem, valahogy ez most más. Tudom, hogy ez aranyos akar lenni. És kicsit bánt is, hogy nem tudom értékelni ezt :).

2016. jan. 12. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura vagy. Ezzel ő csak a vonzódását, szeretetét fejezi ki. Neked csak a csók jön számításba egy kapcsolatban?

Én imádom már azt is ha a párom hozzámér, megpuszil.

2016. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én imádom, ha megpuszil (arcon, nyakon, homlokon, bárhol), sokkal jobban is esik, mint egy csók... Szóval tényleg furának tartom a problémádat. :)


Ez az első kapcsolatod? Ha volt már barátod, az előző(ek)nél is idegesített?

2016. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor pontosan mit szeretnél? Nem hiszem, hogy változna, én viszont még nem hallottam olyan szakító okról, hogy a párja puszilgatta az arcát nyakát és ezért lett vége...

Lehet te lennél az első.

2016. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nem azt akartam írni, hogy "sokkal" jobban, hanem "sokszor" jobban. :)
2016. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem az első kapcsolatom, de az előző barátom nem volt ennyire puszilgatós o.O
2016. jan. 12. 17:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a nyakpuszit, mert nagyon csiklandós. A párom ezt nehezen érti meg. :)
2016. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Éééérteeeem....a kérdező azt szeretné,ha az a puszika kicsit lejjebb történne,nem igaz?:D

Ravassssz:D

Hát told a fejét lejjebb,mikor ilyen gaztettre készül,a hegyek-völgyek,meg az Édenkert irányába:D

Szegény ember,nem is tudja,ez már majdnem válóok,amit csinál:D

2016. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

<3

:D :D :D


Ami azt illeti, ezt a fajta puszit sehol nem preferálom... :D

2016. jan. 12. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!