Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ráz ki a hideg a páromtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráz ki a hideg a páromtól, ha csak rágondolok?

Figyelt kérdés

azt hittem, végre rendes kapcsolatom lesz, de az az érzésem van h tárgyként kezel...

igaz nem lett volna helyes az első hét után odadobnom magam neki.

ki él hasonló érzésekkel a mostani párjával?

vagy ki élt, és mi lett a végredmény?


2010. márc. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kiráz tőle a hideg, akkor nincs sok értelem...
2010. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem adod magad oda az első hét után, akkor is így éreznél. Szerintem szakíts vele. Ennek így nincs értelme.
2010. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt ne erőltesd!!!!!
2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Én iis éreztem ugyan ezt..illetve inkább hasonlót, ha megcsókolt kirázott a hideg.. undorodtam,ha hozzámért.. egyszerűen, már a jelenléte is idegesített..minél előbb vess ennek véget..mert minél később teszed annál rosszabb lesz..


ráadásul az én volt barátom, még egy kis idióta is volt, éjjel-nappal a kedvemben járt volna, meg folyamatosan azt bizonygatta, h mennyire szeret..:S szóval ultra gáz volt..

2010. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy odaadod magadat neki? Mi vagy te, használati tárgy, vagy árucikk?

Igen, valószínű, hogy használ. Hát figyu még változtathatsz rajta, ne feküdj le vele. és ha még utána is kiráz tőle a hideg, akkor szakíts.

2010. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!