Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a dolgot magamban?

Figyelt kérdés
Lényeg.Van egy iszonyatosan gyönyörű lány aki nekem nagyon tetszik, bejön, nagyon kedvelem őt. Nagyon jóban vagyunk, napi szinten kommunikálunk, de ő maga foglalt, van valakije. Én elmondtam, hogy érzek iránta, ő is érzi ezt, de nem ilyen mértékben mint én, az az nem szerelmes, csak kedvel engem, és ezét nem akar bele kezdeni egy kapcsolatba, de nem mondta, hogy később nem lehet szó róla. Viszont nem tud nélkülözni engem, én se őt. Én oda vagyok érte. Megbeszéltük a dolgokat, de jelenleg csak több mint barátság szintjén vagyunk. Kérte, hogy küzdjem le magamban ezt a dolgot, mert nem akar nekem rosszat. De ez nekem nagyon nem megy, annyira szép, annyira az esetem, 10-es azon a bizonyos listán. Jobbat keresve sem találhatnék!! Ha kimutatom, hogy többet szeretnék megijed és meghátrál, volt már rá precedens (csók). Nem tudom, hogy kezeljem ezt. Nem akarom elveszíteni őt, de szeretném, ha több is lenne mint szoros barátság, ha többet érezne. Nekem most nagyon nehéz, amikor nem vagyok vele folyton rá gondolok, és nagyon hiányzik!!! Bármit megtennék érte, de úgy érzem tehetetlen vagyok... Olyan rossz.. Mit tegyek?? 21/F A lány 22.
2010. márc. 26. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz b*uzi, hogy csajok után mész.

Csak te még látens b*uzi vagy, és majd csak később döbbensz rá a másságodra.

Amúgy meg: A gépzsír legyen veled!

2010. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!