Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a dolgot magamban?

Figyelt kérdés
Lényeg.Van egy iszonyatosan gyönyörű lány aki nekem nagyon tetszik, bejön, nagyon kedvelem őt. Nagyon jóban vagyunk, napi szinten kommunikálunk, de ő maga foglalt, van valakije. Én elmondtam, hogy érzek iránta, ő is érzi ezt, de nem ilyen mértékben mint én, az az nem szerelmes, csak kedvel engem, és ezét nem akar bele kezdeni egy kapcsolatba, de nem mondta, hogy később nem lehet szó róla. Viszont nem tud nélkülözni engem, én se őt. Én oda vagyok érte. Megbeszéltük a dolgokat, de jelenleg csak több mint barátság szintjén vagyunk. Kérte, hogy küzdjem le magamban ezt a dolgot, mert nem akar nekem rosszat. De ez nekem nagyon nem megy, annyira szép, annyira az esetem, 10-es azon a bizonyos listán. Jobbat keresve sem találhatnék!! Ha kimutatom, hogy többet szeretnék megijed és meghátrál, volt már rá precedens (csók). Nem tudom, hogy kezeljem ezt. Nem akarom elveszíteni őt, de szeretném, ha több is lenne mint szoros barátság, ha többet érezne. Nekem most nagyon nehéz, amikor nem vagyok vele folyton rá gondolok, és nagyon hiányzik!!! Bármit megtennék érte, de úgy érzem tehetetlen vagyok... Olyan rossz.. Mit tegyek?? 21/F A lány 22.
2010. márc. 26. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Haveri társaság bulizz egyet. Nem kell leinni magad ne azért csak, hogy addig se gondolj rá. Nem valószínű hogy elmúlik de legalább tompít valamicskét rajta. Ha elég intelligens vagy akkor nem fogod összeugrasztani őket, hogy a Tiéd legyen.
2010. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sosem ugrasztanám össze őket, fontosabb ő nekem, mint hogy, gondot, fájdalmat okozzak neki, bármit megtennék de ezt sosem!! Már próbáltam más más programokon részt venni, de nem volt sikeres, alig tompít valamit, mert ha magam vagyok, vagy mailt ír vagy felhív, sms stb.. azonnal visszatér ez az érzés!! Próbáltuk szüneteltetni ezt, hogy nem keressük egymást, de senkinek nem ment, nem tudtuk megtartani, az alatt az idő alatt, talán még rosszabb volt. Esetleg más tanács?
2010. márc. 26. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a lány egy retek, játszik veled, talonba tart, élvezi hogy te is csapod neki a szelet (és még ki tudja ki) miközben van partnere. Mig a partnere megvan semmi esélyed, ha a barátja kidobja akkor jó leszel te is, de az sem lenne melepetés ha újra te lennél a második helyezet egy új parnerrel szembe.

Tipikus ha nincs ló, jó a szamár is eset. Lásd ezt át, ne vállald a szamár szerepét és válassz oyan partnert aki ugyanúgy rajong érted mint te érte, ezzel a lánnyal pedig ne foglalkozz, ebböl egészséges kapcsolatod sosem lesz.

2010. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tényleg így van ... Akkor mit tanácsolnál, hogy küzdjem le, hogy lépjek tovább? Egyszerűen nem megy, és ez emészt engem. Vágyok olyasmire ami lehet sosem következik be. Valahogy ezen túl kellene tennem magam. Módszer??
2010. márc. 26. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Módszer? Elmondom neked a legjobb orvosságot: másik nő.

Ugye ezt könnyű mondani, de ez fogja megoldani ezt a problémát. Ráadásul oly mértékben hogy erre a lányra késöbb kifejezetten haragudni fogsz hogy valaha ezt tette veled, sőt, később nem is fogod érteni hogyan tehette meg ezt veled, te hogy lehettél ilyen hülye hogy ilyen helyetbe hoztad magad.


Nem vagy már annyira fiatalka, ugyhogy talán elmondhatom, ha se közel, se távol másik kapcsolatra egyenlőre nincs esély, akkor menj el egy fizetőshöz, egész másképp fogod látni a világot. Ez a legjobb tapasz a sebeidre.

2010. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát mit ne mondjak érdekes egy helyzet és nem is könnyű saját bőrömön tapasztaltam ugyan ezt...és nekemis akkor nagyon nehéz volt hiányzott meg minden és egyszer csak túl lettem rajta...próbáld meg kicsit nélkülözni de nem lesz egyszerű próbáld meg lefoglalni magad...menny el többet bulizni legyél többet a barátaiddal...
2010. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen igaz lehet, hogy a gyógyír egy olyan nő aki ugyan ezt érzi irántam mint én ő iránta. És sajnos igen ezt könnyű mondani, de megoldani... Találni megint egyet, udvarolni, most úgy sok nekem.

Na de kérlek!! Én azért többre tartom magam, mint, hogy egy k* gyógyítsa meg a sebeimet, ne is haragudj, de biztosan nem élnék ezzel!

2010. márc. 26. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kérdést, mert már az első pillanatban láttam, hogy te ilyen kis b*uzi lehetsz...

Azt javaslom hogy: Nyugodjál meg...

2010. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bu*i lennék b+ nem csajok után mennék!!! Ha okosat nem tudsz mondani, akkor minek írsz ...
2010. márc. 26. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Élnél, nem élnél a megoldást kérted, ez pedig az. Persze, az ideális az lenne ha lenne ott egy másik lány, akivel kialakithatsz egy egészséges kapcsolatot, együtt töltenétek az időt, naponta többször szexelnétek, eszedbe sem jutna a jelenlegi lány. De ha nincs ló, jó a szamár is (ideiglenesen), ez érvényes ebben az esetben is.

Azt pedig hogy nem fogsz élni ezzel a megoldással elég korai kimondani 21 évesen.

2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!