Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez velem? 1 rosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? 1 rosz emlék miat lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnék őszejőni 1 lányal aki nagyon bejőn nekem és tecik, de mire ara kerűl a sor hogy a csajnakis bejővők

és szeretne velem őszejőni. Én már akor nem akarok őszejőni vele megijedek 1 kapcsolatol nem akarok már barátnőt.De ha nem jőn ősze akor meg azon bánkodok. Ez már sokszor elő fordult velem miért vanez vele egy rosz emlék miat.

Mit tehetnék ezelen hogy lekűzgyem ezt a hűje szokásomat?


2008. szept. 16. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Például beiratkozhatnál az általános iskolába egy kis műveltséget tanulni.
2008. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg helyesírást tanulni. Eszméletlen a helyesírásod... Nade lehetséges rossz emlék miatt. Neked kell tudnod mit érzel.
2008. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges a rossz emlék miatt, azt nehéz leküzdeni. De tudod, ha egy lánynak írsz valamit, SMSt, e-mailt, MSNen, szerintem háromszor körberöhög a nyelvi műveltséged hiánya miatt.
2008. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia, szerintem ha nem akarsz barátnőt, akkor várj még a kapcsolat létesítésével, mert ez a bizonytalankodás a lánnyal szemben sem igazságos. Ez a bizonytalankodás lehet, nem a rossz emlékre utal, hanem arra, hogy még nem vagy kést egy komoly kapcsolatra. Nincs ezzel semmi baj, majd újra előveszed a témát, ha úgy érzed, és akkor már jobban fog menni.

(És tényleg javíts a helyesírásodon, mert így valóban nem keltesz jó benyomást. Figyelj oda nyelvtanórán, olvass sokat, az is fejleszti a helyesírást, tanulmányozz egy gyakorlókönyvet -pl. Helyesírási önképző- és gyakorolj valakivel diktálás alapján, akinek jól megy. Tudom, h ebben nem kértél tanácsot, de mégis adok, nehogy majd ha egyszer biztos leszel egy kapcsolatban, azon bukjon meg, hogy az emailedet látva kiröhög a lány...)

2008. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jav. kést helyett kész

(látod 1 hibát sokan elkövetünk - no de nem ennyit, amennyi a kérdésedben szerepel!!!) :)

2008. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kicsit dyslexias vagy picim, amugy szerintem inkabb ne irj a lanyoknak amig nem tudsz irni, mert kicsit gazos.
2008. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem nincs ekezetem pl,de az ne zavarjon attol meg helyesen irok:D
2008. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beszólogatós válasza:
Mi bajod öcsi?:D Egy szót nem értek az egészből... tanulj már meg írni b***meg!!!
2010. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!