Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 17 éves lány vagyok. A párom 20 éves. Anyukám halála elött jöttünk össze juliusba és anyum láta öt halála elött is azt mondta vigyázon rám. Benem ez az emlék nagyon megmaradt.

Figyelt kérdés
Szóval minden nap találkoztunk és kirándultunk stb. Ingyen beszélünk egymás között és sokat hivot és irt smst. de miota elkezdödöt a suli és ö dolgozik(nyáron is dolgozot) azota mindig van valami programja és alig láttom.:( és mikor mondom neki ak meg van sértödve:( ma is haza kelet menie cipöt pucolnia. Szerintetek mit tegyek?:(azt mondja nagyon szeret és nagyon szerelmes de mégis mindig programja van. Nyáron mért ért nem volt programja?:(
2010. okt. 11. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
És mindig azzal jön hogy jo lene ha tul lennék anyu halálán:( de nem érti meg hogy nem megy:( föleg hogy apu már 15 éve meghalt:( ma is a sulinál mondta osztálytársam a barátnömnek hogy ott az anyukád és én hátra fordultam mert azt hittem az enyém jön:( teljesen elfelejtetem hogy nekem már nincs:(
2010. okt. 11. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
hát amíg ő cipőt pucol te olvasgasd a magyar nyelvtan könyveidet meg a helyesírás szabályait :D
2010. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg jo,hogy te tudsz irni kedves elso.A kerdezonek meg uzenem probaljon megerto lenni a baratjaval es ne nagyon akaszkodjon ra mert pont evel marja el maga mellol.Szeresd es fogadd el,hogy mindig nem akar veled lenni es attol meg szerethet,te is keress magadnak baratnot es probald meg elfoglalni magad te is.Anyukad halalat nem konnyu kiheverni es probald meg azt gondolni hogy o sem szivesen latna hogy szomorkodsz miatta,o is biztos boldognak akarna latni teged,akar a fiuddal akar nelkule.
2010. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegény édesanyád nem is mondhatott volna mást, minthogy vigyázzon rád. Azért nem kell ezt a fiút véresen komolyan venni. Látod, ő sem teszi. Fiatalok vagytok, barátkozzatok, de ne fűzz hozzá nagy reményeket.
2010. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rákell jönnöd hogy p már nem 16-17éves akinek csak a suli a dolga és smemi más, ö már dolgozik ezt megkell tanulnod elfogadndo hogy nekiis megvan a saját élete ne legyél önző, saját magára is kell időt szakiztania, a saját dolgaira. Nem szabad ellene felhasználnod anyukád halálát mert ezt megfogja unni hamar ha ilyen leszel. Próálj meg alkalmazkodni kicsit..Neki is van egy élete és neked is..a te gondjaidat nem hárithatod egy másik emberre és nem várhatod el tőle hogy megoldja helyetted, ha aztmondja szeret akkor szeret, ne kombináld tul..
2010. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem... le akar rázni. Sajnálom. Na de azért nem találkozik a barátnőjével, mert CIPŐT KELL PUCOLNIA?!?!

Ennél gyengébb kifogást még életemben nem láttam... Egy pár cipőt letakarítok és kiboxolok kb 5perc alatt, indulás előtt reggel...

Nyáraon azért nem volt programja, mert még kellettél neki. Most talál kifogást, mert nem akar veled lenni. Én elhiszem, hogy rossz neked, és ragaszkodsz mindenkihez, aki kicsit is számít neked, de ő nem érzi ugyanazt irántad, csak szerintem nincs pofája megmondani. Beszélgess el vele, és ha kiderül, hogy nekem van igazam (remélem, hogy nem), akkor engedd el és keress valaki mást te is.

2010. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na jahh ennyyííhh
2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!