Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor teszem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor teszem túl magam azon, hogy el akart hagyni?

Figyelt kérdés
3 éves házasok vagyunk és a férjem szerelmes lett mellettem és a másik nőt választotta.1 hónapig se vele se nélküle volt a kapcsolatunk. Most visszajött hozzám, nem azért mert már nem szerelemes, hanem mert a másik kapcsolatból nem tud mit kihozni. Nincs lehetöségük találkozni, összeköltözni. Én tele vagyok félelemmel, itt egy 3 hónapos kisbaba is akivel foglalkoznom kell.Szóval mikor teszem túl magam a történteken és mit csináljak, hogy ne gondoljak semmi rosszra, hogy ne piszkáljam a történtek miatt???
2008. szept. 16. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Micsoda? Ugyen nem akarod visszafogadni, azért mert a másik csajjal nem tud találkozni meg összeköltözni?????? Ló helyett szamárnak érzed magad???? Ne viccelj, egy felelősségteljes anyuka nem így viselkedik!!! Eszedbe ne jusson visszafogadni, akárhogy kapar, hiszen te is leírtad, hogy a másik nőt szereti!!!! LEgyen már jóval több önbecsülésed!!

Egy valamirevaló nő soha nem teszi ezen túl magát, hogy ő csak egy pótlék a szserető helyett !!!

Szerintem jobban járnál egyedülálló anyukaként, ne haragudj, nem akartalak megbántani, de ez a véleményem.

2008. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!