Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem itt van a vég!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem itt van a vég! Nagyon furcsán érzem magam, olyan mintha babát várnék, lehet baba?

Figyelt kérdés

Ezt meg is mondtam a páromnak!Látni kellett volna !!!!!

5 perces csönd!!!!

Én már nem tudom mit tegyek!!!!!!

Elég volt!!!!

Szerintetek mit tegyek?9 éve vagyunk együtt!!!


2008. szept. 15. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyel gyorsan egy terhessegi tesztet...az a biztos!!!de nem tok semmi konkretat rolatok...csak annyit,hogy 9 eve vagytok egyutt...amihez gratulalok!baba meg nem johet szoba nalatok?
2008. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Miért ekkora tragédia ha 9 éve együtt vagytok már? Nem vagy biztos benne hogy baba csak találgatsz? Előbb bizonyosodj meg róla. Mondott valami rosszat a párod? Lehet csak meglepődött és nem tudta mit szóljon.
2008. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazán értem mi a probléma, te szeretnéd és ő nem, vagy egyikőtök sem? Mi a probléma, fejtsd ki!
2008. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én sem értem.Megmondtad a párodnak hogy babát vársz.És akkor hol itt a gond?
2008. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a párja baromira nem örült a hírnek. aki a kérdést írta meg szeretné tartani a babát, de a párja vhogy kételkedik vagy nem tudom.. és nem tudja h miért nem akar a párja babát. ez idegesíti és nem tudja mire vélje, hogy a párja 9év után miért nem akar babát. én így látom a helyzetet. amugy szerintem annyit tehetsz, hogy megbeszéled a pároddal, ha biztos vagy benne, h baba, hogy gondolkozzon el, ez a legnagyobb ajándék amit egy nő adhat egy férfinak. ha szeret, akkor nem fog sokáig tartani nála ez az ijedt állapot. remélem megoldódik minden. sziasztok!
2008. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy gyerekkel nem illik lesokkolni minden megbeszélés nélkül egy férfit, ha nem volt megbeszélve, csodálkozol, h egyik pillanatban még férfi, a másikban már apa!
2008. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne nevettess mar, hogy a ferfit sokkolja le, mintha neki kene 9 honapig rosszulletektol es kulonfele fajdalmaktol szenvednie, o nem ehetne a kedvenceit, o nem csinalhatna mindent, amit annak elotte, neki kene allandoan orvoshoz jarnia, majd neki kene vajudni, szulni, jo esetben huvelyi szulessel, aminel a gyerek ossze-vissza szabdalja a huvelyfalat es itthon szinte mindig csinalnak gatmetszest, ha kell, ha nem kell, na azzal se o szenved utana, ha meg csaszar akkor nem o nem tud majd felulni se hetekig, nem az o mellebe fog belovellni a tej, nem az o melle, mellbimboja gyullad be, amit nem hagyhat pihenni, mert a babanak enni kell, nem o kel fel ejszakankent, nem o adja fel a karrierjet..

Szoval szerintem minden ferfi kussoljon be, hogy mennyire lesokkolta a parja, es verje a segget a foldhoz oromeben, hogy nem neki kell vegigcsinalnia.

2008. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó:Teljesen igazad van!!!!Miért mindig nekünk kell rájuk figyelni!!!!Igen én szeretném de ő még mindig nem!Mert most ez nem biztos meg most az nem biztos!!!!Én azt mondom ha a nő nincs akkor a férfi elveszett!!!!
2008. szept. 16. 11:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze vannak kivételek!!!!:)
2008. szept. 16. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!