Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a barátnőtök 300 ezret akarna ruhára költeni?

Figyelt kérdés

Ha fél évig spórolt, még összejött a pénz, és most szeretné kiélvezni.

Nem egy dologról van szó, mint pl LV táska, hanem rengeteg olcsó (2-4000Ft-s) ruhadarabokról a szoknyáktól a melltartókig.


2015. dec. 23. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ő pénze, arra költi, amire akarja. Viszont olyan nővel eleve nem jönnék össze, aki ennyit képes ruhára elszórni. Az értelmes nők jobban vonzanak.
2015. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Pont leszarom, vagyis nem, mert ha neki örömet okoz és megteheti, akkor tegye meg. Az ő pénze, nem az enyém.
2015. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de akkor ő sem szól bele, hogy én mire verem el az én általam megkeresett és megspórolt pénzt.


Ez csak így működhetne!

2015. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Maximum szólnék neki, hogy szerintem bőven elég lenne a felét is elkölteni ruhákra, de ha ő kereste meg a pénzt, akkor költse el arra, amire akarja.
2015. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És mihez kezd 100 ruhadarabbal? Nekem az egész ruhatáram kisebb!
2015. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad kedves kérdező, hogy esetleg szegényebb családból származik a lány és kevés ruhája van-e. Gyanítom, hogy mindig kevesebb ruhája volt mint szerette volna. A többiek leírták a lényeget: az ő pénze.

Egyébként szerintem teljesen rendben van. Az összeg soknak tűnik egybe, de ennyiből valóban fel lehet építeni egy jó kis ruhatárat, őszi, téli, nyári, tavaszi darabokkal amik ezután jó ideig szolgálják majd. A melltartók, bugyik sem olyan olcsóak! Külön pozitív dolog, hogy nem az LV táska és hasonlókra fogja elszórni hanem beosztja a pénzt, és sok mindent akar, olcsóbban venni. Én a helyedben támogatnám ebbe, ha ő ettől jobban fogja érezni magát. Gondolj bele a ruhákban, fehérneműkben neked is akar tetszeni, nem csak magának.

22/L

2015. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vegyen nekem egy új számítógépet.
2015. dec. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe,hülye a bige. fél évig kell dolgozzon ennyi pénzért,utána meg vesz rá rongyokat,beteg az ilyen.ha a gazdag apuci adná és úgy b aszná el az más de úgy is beteges.
2015. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Összeszámoltam mennyit költöttem el az utóbbi 2.5 évben ruhára. Másfél milliót. Saját keresetből. És ez abszolut nem sok, csak a legszükségesebbeket vettem. Amit ő akar venni, azokra mindig szükség van, gondolom egyszerre akarja letudni hosszú időre ezeket a szükséges dolgokat. Ez van. Neked is jobban tetszik, ha a barátnőd csinos, nem?
2015. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!