Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok ha két év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ha két év után a barátnőtök nem akarna így lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal még nem feküdtünk le(Ő 17 én 18).

Ennek a következő okai vannak: csak szombatonként megyek át hozzájuk, mert neki így jó. Mindig, ha ott vagyok, MINDIG, az édesanyja otthon van, és egy csomószor benyit hozzánk. Ha el is megy otthonról, kb. egy órája. Azt tudni kell a barátomtól, hogy eléggé fél az anyukájától.

Egy év után az anyukája még nem engedte, hogy együtt aludjunk. Egyszer történt, kb. másfél év után, hogy az anyukája elment egy napra, és a barátom le akart velem feküdni, de én úgy nem akartam, hogy most egyszer megtörténik aztán lehet, hogy fél évet kell várni a következőre. Kicsit frusztrálva éreztem magamat.

Akárhányszor kérdeztem a barátomat, hogy MIKOR KÉRDEZI MEG AZ ANYUKÁJÁT, hogy együtt aludhassunk, folyton halogatta. Eleinte azt mondta, hogy SZilveszterkor.Utána, hogy pár hét múlva. Utána, hogy szülinapjakor. És amikor mondtam neki, hogy az soká van, annyi volt a válasza, hogy: "Miért, nem bírod ki?!". Aztán most az utóbbi időben nagyon felizgult, és az anyukája elmegy otthonról, így holnap akar lefeküdni velem. Viszont az apja meg a tesója otthon lesznek. A barátom úgy akar lefeküdni velem, hogy a takaró alatt, résnyire nyitott ajtó mellett(az emeleten, mert a többiek lent lesznek). Ha fel jön az Apja, akkor halljuk, és gondolom "abba hagyjuk".

Eleinte benne voltam, SŐT, még ma is adtam a barátom alá a lovat. De msot rájöttem, hogy ez így nekem nem lesz jó. Úgy kell lefeküdnünk, hogy rettegek majd, hogy mikor jön fel valaki? Ráadásul csak alul lennénk meztelenek, hiszen bármikor feljöhet az Apja.

Fiúk: Ilyen körülmények között megsértődnétek, ha a barátnőtök nem akarna lefeküdni? Vagy bennem van a hiba, és így is le kellene? Azt akarja, hogy szoknyába menjek, úgy könnyebb.


2014. febr. 7. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalomhoz ez kicsit húzós szituáció szerintem .
2014. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálatok nem lehet?
2014. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, hogy lehet valaki ilyen... mármint az anyjára gondolok. Oké, hogy nem kell minden jöttmenttel összefeküdni, de édes istenem, már két éve együtt vagytok... most már igazán visszavehetne magából. Én a helyedbe már tuti beszóltam volna az anyjának. Tisztelem a felnőtteket, de néha olyan gyerekesen tudnak viselkedni, hogy nem árt őket felvilágosítani. Én 16 évesen tettem helyre párom anyját, azóta normális velem.

Figyelj, ha ennyire fél az anyjától, akkor kérd meg, hogy beszéljen az apukájával ( a faterok általában ilyen helyzetben megértőbbek), ő meg majd megbeszéli párod anyukájával, hogy már nagy fia van...

21N

2014. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hanariko ***** válasza:
Ugyan lány vagyok, szóval nem pasi szemmel nézem, de azért ő is megérthetné hogy így nem az igazi, sőt, nem csak megértenie, éreznie is kéne, hogy ez így nem lesz jó. Szóval szerintem beszélj vele és halasszátok el. (igen ismét csak halasztás, de szerintem megérné várni egy igazi alkalomra. ;) )
2014. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon meredek... Persze ennyi idősen a "hol" a legnagyobb probléma, de azért minimális feltételek kellenek. Nincs azon az ajtón egy kulcs, amivel be lehetne zárni? Vagy egyéb alternatív helyszín? Félbehagyni, vagy épp idegesen összecsapni egy első együttlétet komolyan negatív dolog.
2014. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálunk nem lehet bizonyos okokból, erre msot nem szeretnék kitérni.

Igazából az Anyja egy áldott jó teremtés, de tényleg. Én úgy érzem, hogy azért nem engedi, mert a barátom eléggé gyerekes. Az élet szinte bármely területén.

Az apjával se beszél ilyenről...

2014. febr. 7. 22:29
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van zár az ajtón, de közölte a barátom, hogy a kulcs ki lett dobva(nem értem, miért, pedig mondtam Neki, hogy zárjuk be, dehát nincs kulcs). Más szoba és helyszín meg nincs.

Igen, én is így látom, hogy ez negatív élmény lenne, csak félek, hogy elhagy. Mert a szex, főleg a fiúknak, különösen fontos.

De hát így...

2014. febr. 7. 22:31
 8/14 anonim ***** válasza:
ha ilyen miatt elhagy az nemnormális :) ha pedig szeret akkor mond meg neki hogy vegyen erőt magán és beszéljen a szüleivel :)
2014. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha most lesz az első akkor szerintem azt a 25mp-t kibirjátok.. Na de viccet félre téve.. rá kéne venned a jóembert, hogy üljön le beszélni az anyukával mert azért ez nem állapot..
2014. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Passiflora ***** válasza:

"Igen, én is így látom, hogy ez negatív élmény lenne, csak félek, hogy elhagy. Mert a szex, főleg a fiúknak, különösen fontos."


Ha annyira fontos nekik, és már elég érettek is hozzá, akkor azt is tudják, hogy a szeretkezéshez nyugodt körülményeket kell teremteni. (Nem csak az elsőhöz, de ahhoz aztán meg különösen.)


Nem szeretném elviccelődni a dolgot, de mikor azt írtad, hogy attól félsz, hogy esetleg elhagy emiatt, akkor arra gondoltál, hogy elhagy azért, hogy inkább egyedül lehessen, vagy arra, hogy elhagy, hogy kereshessen egy olyan lányt, akinek lenne kedve majd egyszer takaró alá bújva, résnyire nyitott ajtó mellett szeretkezni vele, miközben azon idegeskedik, hogy melyik pillanatban nyit rájuk valaki?

2014. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!