Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok ha két év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ha két év után a barátnőtök nem akarna így lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal még nem feküdtünk le(Ő 17 én 18).

Ennek a következő okai vannak: csak szombatonként megyek át hozzájuk, mert neki így jó. Mindig, ha ott vagyok, MINDIG, az édesanyja otthon van, és egy csomószor benyit hozzánk. Ha el is megy otthonról, kb. egy órája. Azt tudni kell a barátomtól, hogy eléggé fél az anyukájától.

Egy év után az anyukája még nem engedte, hogy együtt aludjunk. Egyszer történt, kb. másfél év után, hogy az anyukája elment egy napra, és a barátom le akart velem feküdni, de én úgy nem akartam, hogy most egyszer megtörténik aztán lehet, hogy fél évet kell várni a következőre. Kicsit frusztrálva éreztem magamat.

Akárhányszor kérdeztem a barátomat, hogy MIKOR KÉRDEZI MEG AZ ANYUKÁJÁT, hogy együtt aludhassunk, folyton halogatta. Eleinte azt mondta, hogy SZilveszterkor.Utána, hogy pár hét múlva. Utána, hogy szülinapjakor. És amikor mondtam neki, hogy az soká van, annyi volt a válasza, hogy: "Miért, nem bírod ki?!". Aztán most az utóbbi időben nagyon felizgult, és az anyukája elmegy otthonról, így holnap akar lefeküdni velem. Viszont az apja meg a tesója otthon lesznek. A barátom úgy akar lefeküdni velem, hogy a takaró alatt, résnyire nyitott ajtó mellett(az emeleten, mert a többiek lent lesznek). Ha fel jön az Apja, akkor halljuk, és gondolom "abba hagyjuk".

Eleinte benne voltam, SŐT, még ma is adtam a barátom alá a lovat. De msot rájöttem, hogy ez így nekem nem lesz jó. Úgy kell lefeküdnünk, hogy rettegek majd, hogy mikor jön fel valaki? Ráadásul csak alul lennénk meztelenek, hiszen bármikor feljöhet az Apja.

Fiúk: Ilyen körülmények között megsértődnétek, ha a barátnőtök nem akarna lefeküdni? Vagy bennem van a hiba, és így is le kellene? Azt akarja, hogy szoknyába menjek, úgy könnyebb.


2014. febr. 7. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ha kivennétek egy olcsó szobát pár órára? Olvastam valahol egy hirdetést, hogy "átutazóban lévőknek pihenés gyanánt" kiadnak nem túl drágán szobát. Szerintem az megfelelő lenne... gondolom napközben nem kell otthon ücsörögnie, elmehet..nem?
2014. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Így utólag nem tartom annyira nagyon fontosnak az Elsőt (én eléggé túldramatizáltam), de így soha nem tenném meg. Szánalmas a barátod, nem tudom, mit képzel. Az pedig, hogy emiatt elhagyna, egy szuper lehetőség megszabadulni tőle, ha ennyire p.csfej lenne.

23l

2014. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzek veled, és jó olvasni, hogy nem mentél bele egy olyan helyzetbe, ami neked kényelmetlen lett volna. Bár, már rég volt az első, de emlékszem, hogy mennyire fontos volt, hogy nyugodt körülmények legyenek. Lesz bőven izgulni más miatt is... Te hivatalosan már felnőtt ember vagy, és a párod is hónapokon belül az lesz. Ennek ellenére, gyerek szerepben tartják (azért viselkedik gyerekesen, mert nem hagyják felnőni.) Egy zárat azt hiszem, hogy bárki le tud cserélni, de persze, a jó megoldás az lenne, hogy leül a szüleivel, felvállalja, hogy vágyai vannak és szeretné veled megélni ezt a kapcsolatot a teljességében, és megkéri őket, hogy ne zavarjanak titeket, ha kettesben vagytok. Hát, de úgy tűnik, ő most erre még nem képes, és sajnos te ezen nem tudsz változtatni.


Bennem az merült fel, hogy valóban azzal szeretnél életedben először lefeküdni, aki elvárja tőled, hogy ezt elfogadd? És 17 éves létére nem tudja kivívni otthon magának a nyugalmat, még a saját szobájában sem?

Most jön el életeteknek az a szakasza, amikor le kell válni a szüleitekről. Nagyon sok nehézséget fog okozni a kapcsolatotokban, ha ő erre nem lesz képes.

2014. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Passiflora +1 :))
2014. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!