Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a barátnőtök 300 ezret akarna ruhára költeni?

Figyelt kérdés

Ha fél évig spórolt, még összejött a pénz, és most szeretné kiélvezni.

Nem egy dologról van szó, mint pl LV táska, hanem rengeteg olcsó (2-4000Ft-s) ruhadarabokról a szoknyáktól a melltartókig.


2015. dec. 23. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Rögtön elvenném tőle a pénzt, mert nem tud vele bánni!
2015. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha megkereste rá és összespórolta, akkor bocsi, de ebbe nincs beleszólásod! Plusz, ha az összeg nem a közösen félretett dolgoktól megy el, akkor azt csinál, amit akar.
2015. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem is akarnék ki, elgondolkodnék, hogy nem beteg-e a csajszi, hogy félmilliót el akar szórni olcsóbb ruhákra.

Jó, oké, hogy kell neki, én is szeretnék jó játékokat, ha meglenne rá az erős gépem, de biztosan nem vennék meg egyszerre 40-et.

Bármi másra is jól jöhet még az a pénz, nem hiszem, hogy 100.000-et nem elég eltapsolni belőle, de felőlem ugyan csinálja, az ő pénze.


Annyi biztos, hogy shoppingolni nem fogok vele menni.

2015. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*negyedmilliót
2015. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

"Ha fél évig spórolt, még összejött a pénz, és most szeretné kiélvezni. "

Ha jól értem ő spórolta össze, így arra költi amire szeretné, az Ő pénze.

2015. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Az az o penze, o dolga. Senki ne szoljon bele.
2015. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy együtt élünk-e, megfelelően ad-e a közösbe és nem élősködik-e rajtam. Ha kiegyensúlyozottak a pénzügyeink, akkor miattam azt csinál azzal a pénzzel, amit akar.


Főleg az a jó, hogy több mindent akar venni és nem csak egyet. Ha nem követi annyira a divatot, akkor sokáig fogja tudni hordani őket.

2015. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát megkérdőjelezném magamban, hogy minden rendben van-e nála odafent, de ha engem ez semmilyen formában nem érintene pl. nem élünk együtt akkor nem foglalkoznék vele különösebben. De ha utána elvárná hogy erre-arra én hívjam meg mert nincs pénze, na az felhúzna
2015. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 opened paradise ***** válasza:
56%
Az ő pénze,örülnék,hogy sikerült neki,amit eltervezett.
2015. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Amit a barátnőm keresett az az ő pénze, arra költi, amire akarja, de azon nagyon elgondolnék, hogy ilyen nővel, aki 300000 Forintot képes elcseszni ruhára, akarok-e komoly kapcsolatot családot stb. Ugyanis ez nemes egyszerűséggel a pénz elverése.
2015. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!