Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze szeretnénk költözni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze szeretnénk költözni, de hogyan?

Figyelt kérdés
A párom albérletben lakik, én koliban. MInketten 22 évesek vagyunk, lassan két éve járunk. Most rájöttünk, hogy szeretnénk együtt lakni, de van egy kis gond. Ő már 3 éve lakik ugyanazon a helyen a gyerekkori barátjával, meg tavaly ment hozzájuk egy srác, idén pedig a legjobb barát barátnője. Egyikünknak sem megy már, hogy külön legyünk. De mit tehetnénk? A párom szeretne abban a lakásban maradni,szóval egyértelmű, hogy a lakótársának kellene mennie, de most hogy küldjük el? Mit fog gondolni? Annyira nehéz. Én is rosszul érezném magam, hogy kitúrom a helyéről. Másik lakást nem akarunk keresni, csak ha nagyon muszáj. Hogy mondjuk el neki?
2008. szept. 15. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondani neki egyenesen, ha férfiból van, a kerülőutak csak furkálódásnak hatnak. Megérti, ha tényleg barátok.
2008. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg fel lehetne majd ajánlani neki, hogy segítünk másik helyet keresni? Vagy ez úgy hatna, mintha csak sürgetnénk? Szegénnyel tényleg nem akarunk kitolni.
2008. szept. 15. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a lakótársának kell mennie hanem nektek kell költözni.

Gondold el a másik oldalt. Ha a lakótárs barátnője miatt kéne a párodnak költözni: fel lenne háborodva rendesen, nem?

Miért akar mindenáron ott maradni? Csak vagy annyira fontos, hogy egy új helyen kettesben lakjatok. Vagy ő inkább maradna a tutiban, aztán ha nem jön össze az együttélés akkor te is röpülhetsz mint korábban a barátja?

2008. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem a legjobb barátról van szó, ő maradna a barátnőjével. Arról a srácról, aki 1 éve van ott. Tudom, ez sem azt jelenti, hogy őt könnyebben el lehetne küldeni.
2008. szept. 15. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Okés nem akarok keménykedni :))

ez esetben őszintén mondjátok meg, hogy összeköltöznétek és mivel ti négyen (a két pár) jó kis csapat lennétek (a régi barátság az alap) ezért kéritek, hogy keressen másik albérletet. A segítség felajánlása szép gesztus.

Mit fog gondolni? Nehéz megmondani. nem fog örülni az tuti. De ez ugyanúgy előfordulhat mint az, hogy a főbérlő mondja fel a lakást. Vagy, hogy ő csajozik be. :))

2008. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!