Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csábítsak el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el egy olyan fiút aki 22 éves koráig "cöribátus"-t fogadott?

Figyelt kérdés

A szülei kérték rá ő meg belement pontosan nemtudom,de az egész város tudja róla...Sokak szerint elég "jó" csaj vagyok, szóval meg szeretném próbálni...Segítenétek?

Ui.:Életemben nem beszéltem vele:)


2010. márc. 23. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az a cöribátus?
2010. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagyon elhivatott a dologgal kapcsolatban,akkor egy idegen kedvéért nem szegi meg a szavát.még akkor sem,ha nagyon jó csaj lennél.honnan tudod,hogy te bejönnél neki?
2010. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Am 22 éves koráig, ha te valóban jó csaj vagy akkor, szerintem elfogja felejteni azt a cölibátust... Jézus 22???XD.. Persze a mai világba becsülendő az ilyen de akkor is :D ha ezt egy csaj mondja akkor megcsokolom a cipőjét de pasi??? Szerintem ha valóban be is tartja akkor valami biztos nem jó nála... vagy fizikailag, vagy szellemileg. am mikor fogatta meg és most hány éves??
2010. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem tartsd tiszteletben a cölibátust és szemelj ki mást... meg ez elég durva, hogy nem is ismered, de már megakarod vele dugatni magad :D
2010. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
most 17
2010. márc. 23. 15:18
 6/16 A kérdező kommentje:
deh ez nem olyan komoly cölibátus, csak azt mondta hogy nem lesz csaja22 éves koráig, tehát nem lenne lelkiismeret furdalásom ha megszegné Miattam:)
2010. márc. 23. 15:19
 7/16 anonim ***** válasza:

am magamból kiindulva, és 17 éves fejjel gondolkodva... Menő az ha egy pasiról az terjeng hogy Cölobátust fogadott... Szal lehet hogy egy újjára több csaj is jut. Vigyázz némi furfang lehet a csávóban. :D

Basszus nekem miért nem jutotak eszembe ilyenek 17 éves koromba :D:D

2010. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Cöribátus? :D:D
2010. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
15:23 fiúvagy?:)xd
2010. márc. 23. 15:34
 10/16 anonim ***** válasza:
JA 22/F :D
2010. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!