Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miböl lehet tudni ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miböl lehet tudni ha valakit már csak "megszokásból szeretünk"?

Figyelt kérdés
Hogy ha már csak megszokásból várjuk haza és az ölelések,puszilkodások is már csak a megszokásból van!
2008. szept. 15. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem megválaszoltad a saját kérdésed..egyébként ha már felmerül,akkor biztos úgy van.
2008. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:(

És ilyenkor mi a legjobb megoldás?Tudom újra felpezsditeni a kapcsolatot de két gyerköc mellett ez nem olyan egyszerü!

Pedig annyira szeretném szeretni és tudom hogy imádom de lehet már nem úgy!?

2008. szept. 15. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
szerinted mondjuk 30 év házasság után is ugyanaz lesz, mint az első napokban? A szerelem egy idő után elcsitul, de el is mélyül.
2008. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én imádom de tényleg nem tudnánk nélküle élni!Csak már nem úgy!:(

Amúgy 10éve vagyunk együtt pont ma!:)

Tisztában vagyok vele hogy egy idö után csitul de ilyen korán?

2008. szept. 15. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
10 év hosszú idő, bizonyítja ezt a 2 gyermek is. Az elején levő pezsdítő szerelem hormonok hatása. Elkezd a másik hatására a tested hormonokat termelni ami az agyadnak még új, innen a szerelem. Később ezt az agyad megszokja... Ez a tudományos magyarázata. Vagy vegyünk egy képet a faladon. Minden nap látod talán már észre se veszed, de ha eltűnne hiányozna. A megszokás elkerülhetetlen. Újat persze lehet belevinni pl. kipróbálhattok a szexben új dolgokat, menjetek kettesben is kikapcsolódni. Játszatok a gyerekekkel olyan feladatokat amikre együtt kell rájönnötök hisz egy csapat vagytok. Csak egyre vigyázz, ha végiggondolod és nem hiányzik a kép a falról akkor baj van és lépned kell. Sok sikert, remélem segítettem.
2008. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudomnyos magyarázat, hogy a szervezet max 3 évig termel olyan hormonokat, amitől azt érezzük, szerelmesek vagyunk. Ez azért elkeserítő, mert én 2,5 éve vagyok együtt apárommal, még a mai napig gyorsabban ver a szívem, ha meglátom és elképzelni sem tudom, hogy ez másképp' legyen!

Az biztosan igaz, hogy a szerelm elmélyül, átalakul szeretetté, de remélem ezt nem fogjuk észrevenni! Az sem mindegy, hogy csak Te érzed így vagy a párod is?

Mindeképpen csináljatok gyerkőc nélküli programokat, akár csak vacsi vagy közös gyertyás-fürdőzés erejéig és figyeljetek oda jobban egymásra! Kell, hogy sikerüljön, ha tényleg szeretitek egymást! Hiszem, hogy ha megdolgozunk egy kapcsolatért, akkor az nem hűl ki! Mondjátok, hogy nem vagyok naív!!!

2008. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján (imádod, bár már nem vagy szerelmes) biztosan nem megszokásból vagytok együtt, csak a szerelem mély barátsággá emelődött, amely talán még jobb is, mint a tinik szerelme!
2008. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!