Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Reménykedhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Reménykedhetek még vagy törődjek bele?

Figyelt kérdés

szóval a barátommal nem régóta járunk és felmerült az a kis probléma h nemvolt kedvem a szexhez..és megmondta neki h aznap nem lesz szex ne is számítson rá mert 1szerűen nincs kedvem..persze ezt ő nem akarta elfogadni..és erre azt válaszolta flegmán h akk ne is találkozzunk..:S

ez pár napja volt..azóta nem is beszéltünk..:S

csak ma annyit üzent h hnap találkozzunk mikor hol..és beszéljük meg..

az a helyzet h nagyon szeretem:S

és nem akarom elveszíteni de sztetek nemvolt igazam? 1napba nemhalt vna bele sztem..

na mind 1..

szóval a kérdésem az lenne h szerintetek szakítani akar?:(

mert én sztem belehalnék:S

nagyon szeretem:(


2010. márc. 21. 22:36
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 16/L vagyok a barátom 17/F
2010. márc. 21. 22:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bunkó a pasid ha akkor találkozna csak veled amikor van kedved a szexhez...szerintem ő feleannyira sem szeret mint te őt,inkább a szex dominál
2010. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát elég nagy parszt volt. hacsak nem kér nagyon nagyon bocsánatot az azt jelenti hogy ő úgy érzi igaza volt és akkor jobb lenne ha elfelejtenéd ezt a srácot mert... szerintem nem kell ragoznom
2010. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a faszi egy tahó..te meg hülye vagy ha nekiállsz mentegetőzni.
2010. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csak arra kellesz neki, sajnálom. :(
2010. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
a pasid egy paraszt te meg egy naiv liba vagy.
2010. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!