Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek így valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek így valakivel is?

Figyelt kérdés
Nos,volt pár rossz kapcsolatom,az önbizalmam a kapcsolatok terén nagyon lent van.Mondhatni félek belevágni kapcsolatba,akármennyire is kedvelek valakit.Viszont ez így nem hiszem,hogy mehet tovább.Régóta nem volt kapcsolatom.Most viszont megismertem egy olyan srácot,akinek a társaságában nagyon jól elvagyok,megkedveltem.Össze is szeretne jönni velem,de én félek ettől az egésztől.A sok csalódás miatt,hogy kihasználnak stb.Most nem tudom mit csináljak...

2015. nov. 28. 18:04
 1/6 anonim válasza:
Ha meg se próbálod akkor már vesztettél
2015. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja vágj bele
2015. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerünk sem téged, sem a fiút, így nehéz használható választ adni. Van ilyen helyzet sajnos én fiúként éppen így vagyok.
2015. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod bármibe kezdesz az életben, arra sosem lesz garancia, hogy jól fog működni és nem sérülsz meg. Az élet a kockázatvállalásról szól. Aki mer az nyer(het). Aki nem mert, az ott fog ülni egész életében a lúzerek kispadján és nézheti mások sikertörténeteit.


Én még férfit közelről sem szagoltam, mikor hatalmas görcsökkel indultam (idézőjelben!) a párkapcsolatok színterén. (vagy inkább nem indultam, mert féltem).

De ez nem volt tartható. És akkor egyik nap elhatároztatm, hogy változtatok az életemen. És kezdem azzal, hogy odamegyek egy random sráchoz a vonaton amire épp felszálltam és szóba elegyedek vele. Az egész csak arra volt jó, hogy ne zárkózzak el az emberek elől, hogy nyissak mások felé. De a terv annyira jól működött, hogy így benne köszönthettem az első barátomat.


Az élethez bátorság kell. Bátorság ahhoz, hogy merj kockázatot vállalni. Persze, az nem kockázat vállalás, hogy egy iszákos, lelki sérült, félőrülttel összeállsz, mert kb borítékolható a lelki trauma. De a rendes pasaokkal is ott van mindig a rizikó bőven. A kérdés, hogy mersz kezdeni az élettel valamit, mered megragadni a lehetőségeket, vagy hagysz mindent elúszni?

Semmire nincs ráírva, hogy ezt válaszd és ez egy csoda lesz. Ahhoz te is kellesz, hogy azzá váljon.

2015. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik szimpi volt,kedves exeim közül.Volt,aki egy évet is "várt" rám.Mégis mikor összejöttünk,pár hónap és kiderült nem illünk össze,holott előtte jól kijöttünk.Az a gáz,ez már nem először fordul velem elő.Szeretet hiányos vagyok,de nem igazán mutatom ki,mert nem akarom,hogy baleknak nézzenek.Nekem az ismerkedéssel nincs gondom,viszont teljesen nem nyílok meg senkinek sem.
2015. nov. 28. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne félj! Ez az első és legfontosabb lépés.

Ne görcsölj, csak élvezd ki a pillanatot. Lehet nem jön össze. Na és? Benne van a pakliban. Minden egyes kapcsolatból, negatív helyzetből építkezik az ember.

De mi van ha összejön? Ha boldog leszel vele, ha ő az akit neked szántak. Elszalasztanád a lehetőséget valami miatt, ami még csak be sem következett?

Adj egy esélyt magadnak a boldogságra! Minden jót :)

2015. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!