Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg/biszex fiuk. Mesélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex fiuk. Mesélnétek eddigi kapcsolataitokról?

Figyelt kérdés

hol, és hogy ismerted meg, mért lett vége, meddig tartott, valamint >>melyikőtök próbálkozott be először, és hogy?<<

és voltak nehézségek?

(korodat is írd, ha lehet:D)


2010. márc. 20. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Na most biztos örülsz, hogy feltetted ezt a kérdést. Ráadásul nem is jó témába!
2010. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

nem kell ezé cseszegetni...bizti h nem homoszexuális...én sem wok lezbi, mégis érdekelnek az ilyen dolgok xD

am 15/L

2010. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Keress ilyen fórumot Google-ba XD
2010. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 wolfud ***** válasza:
65%

Mi egyszer csináltunk egy partit és alkoholizáltunk bepipoztunk, 4 osztálytársam, pont a házigazda 2 lakótársa (a házi gazda nem meleg, van barátnője)(sőt a házigazda az anyukájával lakik ott) és amikor mindenki KO volt a szőke csávó odament a legjobb haveromhoz, és megkérdezte, hogy nem-e lenne kedve vele le feküdni, nah mi tökre azt hittük, hogy hülyül. de amikor haza akartunk menni (és nem a kérdés miatt, mert nem vettük komolyan) mondta, hogy nyugi, nem fekszem le veled, ha nem szeretnéd, nah akkor állt meg mindkettőnkben az ütő, és kiderűlt, hogy a két férfi együtt van és néha megtudtunk olyanokat, amiket nem akartam, pl, a hátsó nyíláson ki kinek gyantázza stb.

egyébként én 8 meleget ismerek és csak az egyiket utálom a köcs*göt a szoptatok azok némileg a gondolkodásuk más ill a bikák azokról gyakran nem tudja megmondani az ember, hogy meleg-e, mert náluk az a vonzó minél mácsobb és férfiasabb, ezért nem tüntet nekünk se, hogy ő búza

(nálunk a bika nem azt jelenti, hogy ő turja a másikat, hanem a megjelenése macsós, attól ő is szeretiheti, hogy ha túrják)

egyébként a szoptatós (a b*zi k*rvák) mondta, hogy a kuncsaftjai 90% az ember mégse mondaná, hogy homlesz, mert a társadalom elítéli őket és épp ezért van nekik 2-3 gyerekük és feleségük, de mégis szeretik lecidázni a férfiakat.

és pont ezért nem lehet azt mondani, hogy ez homo, ez biszex, ez hetero, mert ezt egy százas skálán kell elképzelni, 0 a hetero 50 a biszex 100 a homi, mert valaki megcsókol vele egyneműt, de nem fekszik le, illetve vannak akik nővel is lefekszenek és fiúval is de ők nem szeretik ennek ellenére, hogy megrakják őket stb.

nos én magamat 18-ra tenném, mert a legjobb barátomnak mindent elmondok, kissé gyakran érzelgős vagyok és meg is ölelem, de tovább viszont nem tudnám elképzelni, mert kissé undorítónak tartom még a puszit is.

és te hányasnak érzed magad?

2010. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
érdekes sztori :D én kb 20 ra tenném magam :D
2010. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

kötsög fantáziám miatt 10...

de élőbe fúúj

2010. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 50
2010. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Én egy 20 éves meleg fiú vagyok,eddig két kapcsolatom volt, az egyik a 80 éves alkoholista szomszédbácsival, aki mindig lehányta a fa...mat, miközben szopattam, de később szakítottunk, mert megcsaltam az öregapjával, igaz úgy kellet kiásni a temetőben, de legalább nem okádott és pofázott.

Erre most kiverheted ;) Hülye b...zi -.-

2010. márc. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
én 5-ös vagyok, mert kezet rázok a férfiakkal mikor találkozok velük.
2010. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!