Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés
Este vacsihoz készültünk. Félre tettem sajtos, amit majd lereszelek tésztához. A párom elővette a tasakos, előre felszeletelt sajtot és amit félre tettem, mondtam azt ne egye meg, mert majd kell, megkérdezte, mikor, mikor. Mondtam majd, mit tudom én azt előre! Előtte megmostam a paprikát, oda tettem elé, főztem is. Szóval terülj terülj asztalkám, megkérdezte hogy megmostam e a paprikát, koszosnak tűnik (hibás volt, nem koszos), mondtam hogy igen, előtted mostam meg. Erre még egyszer ő: De biztos hogy megmostad, koszosnak tűnik. Na ekkor felment bennem a pumpa, mert nem ez volt az első ilyen eset hogy piszkáljon. Kiesett hogy mi történt utána, emlékszem durva dolgokat vágtam hozzá, remegtem, nem tudtam lenyugodni, otthagytam, elmentem sétálni. Minden este vacsival várom, és mindig mindenbe bele szól, néha ritkán nem. Ja, és van egy olyan szokása, hogy a kajákra mindig mondja biztos nem romlott? Ilyenkor volt, hogy fintorgott, nevetett, arcokat vágott. A friss ételnél is ezt csinálja, hogy tuti nem romlott? Ilyenkor megkérdezem mi baja neki, azt válaszolja csak viccelt. Meg hogy a paprikás dolognál is csak viccből kérdezett. Ő volt megsértődve, és kint aludt.
2015. nov. 19. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne szolgáld ki, vásároljon be magának és készítse el magának a vacsit! Akkor majd megtudja érdemes e viccelni
2015. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Anyuka pici fia volt?

Mondjuk én simán visszavágnék vele, hogy de, sajnos romlott, kérlek rendelj magadnak valamit, én így is megeszem.

2015. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%
Kedves kérdező, nem kötekedésből , de akkor te is uralkodj az indulataidon a pároddal kapcsolatban! ☺
2015. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Feminácizmus van:)

A normális válaszok le vannak húzva. nem baj, én kijavítgattam.

Kérdező, ne parasztkodj a pároddal, ha nekem így szólnál vissza nem piszkálnálak, hanem kidobnálak.

Lehet lepontozni.

2015. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!