Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés
Este vacsihoz készültünk. Félre tettem sajtos, amit majd lereszelek tésztához. A párom elővette a tasakos, előre felszeletelt sajtot és amit félre tettem, mondtam azt ne egye meg, mert majd kell, megkérdezte, mikor, mikor. Mondtam majd, mit tudom én azt előre! Előtte megmostam a paprikát, oda tettem elé, főztem is. Szóval terülj terülj asztalkám, megkérdezte hogy megmostam e a paprikát, koszosnak tűnik (hibás volt, nem koszos), mondtam hogy igen, előtted mostam meg. Erre még egyszer ő: De biztos hogy megmostad, koszosnak tűnik. Na ekkor felment bennem a pumpa, mert nem ez volt az első ilyen eset hogy piszkáljon. Kiesett hogy mi történt utána, emlékszem durva dolgokat vágtam hozzá, remegtem, nem tudtam lenyugodni, otthagytam, elmentem sétálni. Minden este vacsival várom, és mindig mindenbe bele szól, néha ritkán nem. Ja, és van egy olyan szokása, hogy a kajákra mindig mondja biztos nem romlott? Ilyenkor volt, hogy fintorgott, nevetett, arcokat vágott. A friss ételnél is ezt csinálja, hogy tuti nem romlott? Ilyenkor megkérdezem mi baja neki, azt válaszolja csak viccelt. Meg hogy a paprikás dolognál is csak viccből kérdezett. Ő volt megsértődve, és kint aludt.
2015. nov. 19. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne főzz neki, főzzön magának, ha ilyen vicces kedvében van.
2015. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minek csinalsz neki etelt? En nem csinalnek tobbet. Idegesito es illetlen a pasid. En jirugnam egyszeri ilyen viselkedes miatt.

N

2015. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
62%

Na,akkor elemezzük ki. Lereszelted a sajot. Fogalmad nem volt,hogy mikor lesz rà szükség. Akkor miert ne ehetné meg? Ha màr megmosom a paprikàt,senki elé nem tenném ùgy,hogy a hibàs részt nem vàgom ki. Ez a te sarad.

Ő meg a nevetgélés meg kritizàlàs helyett főzzön magànak.Közöld vele,hogy ez nem vicces,hogy "biztos nem romlott?"Ebben semmi poén nincs sztem,de mindegy.

Ezekutàn kiesett nàlad minden,durva dolgokat vàgtàl a fejéhez... Na,erős a gyanùm,hogy ez màr nem a paprikàròl szòl. Azert ennyire nagy dührohamot nem szoktak kapni emberek a kajàra tett megjegyzések miatt... Èn ezt màr rég tisztàztam volna vele. Ùgyhogy ez màr csak egy utsò csepp volt a pohàrban...

2015. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Na, azért én ismerek olyat, aki nagyon kényesen áll hozzá az ételhez, és kivág olyanokat, aminek semmi baja, és nyugodtan megehetné.

Gondolom, a kérdező sem hagy az alapanyagokban romlott szinten hibás részt, csak legfeljebb szépséghibásat. Egyébként aki ennyire kekeckedő, annak én nem főznék semmit.

2015. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem reszeltem le, félre tettem, hogy másnap tésztához lereszelem. Ő másikat is elővett akkor.

Tudod mekkora hiba volt a paprikán? Kb. egy pici folt, amibe nem hal bele senki. És én is megettem volna úgy, meg ő is megszokta. Olyat meg nem tennék az asztalra, ami csúnya.

2015. nov. 19. 10:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Lol. Te is jol valasztottal part.
2015. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A paprikat megmosas nelkul is megeszem
2015. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ezért már többször szóltam neki, hogy az étellel ne vicceljen, ha gond van vele, csináljon vele azt amit akar, de ne piszkáljon.
2015. nov. 19. 10:27
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, köztünk ennyi még simán belefér a vicc kategóriába. Az én barátnőmet nem lehetne felhúzni ilyen apróságokkal.
2015. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Kyofiu, ha állandóan ezzel viccelődnél, lehet, hogy megmutatná az ajtót. :-)

Párszor belefér minden vicc, csak egy idő után idegesítő mindig ugyanaz.

2015. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!