Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan kapcsolat ahol a két fél több mint 80 kilométerre van egymástól?

Figyelt kérdés
Ő Visegrád fölött én meg Budapest alatt alatt lakok. Működhet a dolog?
2010. márc. 20. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Fóton lakom, Budapest északkeleti felén, a párom meg Kalocsán. 3 éve vagyunk együtt, és tökéletesen működik a dolog. Mindig megegyezünk abban, hogy melyikünk megy a másikhoz hétvégente. Igaz, ki kell bírnod, hogy nem találkozhattok bármikor, és ha néha egy egy hétvége kimarad, akkor elég rossz, hogy 2 hétig nem látjuk/játok egymást, de ha igazi és nagy a szerelem akkor megéri. Ja meg persze kell egy kis pénz is, de ha ezek megvannak, minden oké :) Amúgy a mostohahúgom aki itt lakik nemrég jötte össze egy sráccal, aki Németországban lakik...gondolj bele, neki milyen lehet :S Mégis kitartanak egymás mellett...pedig néhány havonta 1-2 hétig látják csak egymást. Ráadásul gimisek is, szóval pénzük sincs olyan sok...leginkább szülők fizetik a repjegyet nekik szülinapokra meg névnapokra ajándékként.

Szóval lehetséges! Még szép :)(megsúgom: így

2010. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
izgibb is, mert mindig ott a nagy várakozás a hétvégére :P) Bocsi, véletlenül elküldtem idő előtt az előzőt :S
2010. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

működhet.


én meg a párom közt 94 km van.

de ha az utat nézzük ahogy én el tok jutni oda akkor 135.

szóval müködhet.

nekünk is megy.


16/L

2010. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
persze hogy müködhet.án námetben lakom havonta járok haza.a pasim meg otthol van.ennyi
2010. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nielindi ***** válasza:
persze h müködhet. barátom kecskeméti, én pécsen tanulok és siofoki vagyok.
2010. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Csak alátámasztani tudom a többiek érveit. Nekem is távkapcsolatom van már 2 éve, sőt, a párommal mindketten egyetértünk abban, hogy egész nap a másik nyakán lógni nem jó, s egy idő után monoton is; na meg mindenkinek szüksége van a privátszférára. Ettől függetlenül májusban összeköltözünk :D
2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miért ne működhetne,ha megbíztok egymásban ?

köztünk 1200 km van.

2010. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem működhet, mert a jelöltem Írországban él és dolgozik jelenleg. 27L
2010. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 80KM nem vészes.Haverom pestre jár barátnőjéhez hétvégente és az is 70KM.De egy valamire vigyázz...nehogy megcsaljon és kihasználjon.
2010. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony! Én vagyok a "Kalocsa-Fót". Szóval nálunk a bizalom olyan szinten működik, hogy eszünkbe se jut vele foglalkozni, vagy megkérdezni magunktól: "Bízok én benne?" Egyszerűen olyan magától értetődő, mint a levegővétel, és ez az egyik legfontosabb alapköve a távkapcsolatnak. Ebbe pl. beletartozik az is, hogy ha a másik bulizni akar menni, de én nem tudok vele menni, akkor evidens, hogy elengedem...sőt! Még örülök is, hogy a szerelmem jól fogja érezni magát, lesz egy jó estéje a haverjaival, és kikapcsolódhat, mert ha boldog, én is az vagyok! :)
2010. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!