Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mit tegyek ha a barátom nem érti meg, hogy nem jó amit csinál?

Figyelt kérdés
A haverjai elött egésszen közömbös stílusban beszél és pl annak ellenére, hogy úgy ment el itthonról, hogy tudta nem érzem magam jól mégse jött volna hozzám hanem inkább a haverjaival tölti az idejét. És úgy gondolja, hogy akkor jöhet amikor majd ő ott már "végzett"...
2008. szept. 12. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos sok pasi ilyen. Teljesen más a pasik közti haverság mint a barátnők között. Az se jó ha durcázol emiatt. Ha együtt vagytok akkor mutasd ki szerelmedet minél jobban...így a veled töltött idők szebbek lesznek a barátod számára, így kevesebb időt tölt majd a haverokkal..Nálunk ugyanez volt, és én elfogadtam hogy sokszor(már ritkábban) van a haverokkal, de mostmár 100x többet van velem:)
2008. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze az rendben van, hogy szüksége van 19 évesen a haverokra is. Mi már együtt élünk ugy 5 hónapja és nagyon sokat együtt vagyunk, de mégis csinál ilyeneket holott tudja, hogy ez így teljesen nem korrekt. Sőt az sem az, hogy melettem más nőket bámul meg.És nem kell írni olyanokat, hogy nem vakságot fogadott stb stb. Ne akkor tegye amikor látom és esetleg megbánt vele. Én se teszem ezt előtte, mert tudom, hogy neki kellemetlen lenne.
2008. szept. 12. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Beszéld meg vele, hogy neked ez nem jó. Ha flegmán leráz, hogy csak hisztizel, akkor nem nagyon érdekli, hogy veled mi van.
2008. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Sőt az sem az, hogy melettem más nőket bámul meg."

te meg türöd mint a birka.

2008. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

viselkedj hasonlóan és szard le te is őt;

ha ő akar elhivni vagy ő lesz beteg.vagy keres olyat pasit aki veled akar lenni és nem a barátokkal.

2008. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, h a helyzet nem olyan súlyos, csak Te látod úgy. Bár lehet tévedek.

Nekünk igenis szükségünk van néha (h a barátnőmet idézzem)a haverokkal röfögni a sör mellett. Ugyanúgy kell ezt a számotokra értelmetlen cselekedetet folytatnunk, mint nektek egy nagy rakás számunkra fölöslegeset, pl barátnőkkel pletykálás fél óra telefonba, romantikus filmek, vásárolgatás, stb.

2008. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az én barátnőm lennél szivi, külön engedélyt kérnék tőled a csavargáshoz:) ♥

Adios, Hercegnőm :D

2008. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!