Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám szerint ne mutassam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint ne mutassam ki a szerelmem egy fiú iránt szerintem hülyeség de mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutasd ki ha akarod. Miért mondd ilyet? :O
2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Ne fürgyééé le !
2010. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

utolsó ott a pont.

miért is ne mutasd ki?

2010. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De fürgyéé leee!

Ám én pasi vagyok de mégis szeretném tudni azért, h a csaj akit meg akarok szerezni magamnak hogyan viszonyul hozzám.

Szóval mutasd ki, nyomulj! A pasik amúgy is sztem félősebbek nők terén mint a csajoknak=)

2010. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom azt mondja ezzel mindent elcsesznék ... és hogy hiddjek neki.


Már késő lefürödtem...

2010. márc. 19. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne a szerelmed ne mutasd ki :) Hanem azt hogy túlságosan oda vagy érte, a végén még elbízzák magukat hogy ők mekkora kanok esetleg kihasználnak vagy hasonló :) Ez olyan elővigyázatossági anya/nagymama tanács :P Én is megkaptam anno
2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit. Csak mutasd ki nyugodtan anyukádnak. (Ha megijed, akkor fiú voltál :()
2010. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Addig ne mutasd ki, amíg nem tudod, hogy a fiú is érez valamit irántad. Amúgy a fiúk nagyon gyávák, ha nem tudják biztosra, hogy bejönnek egy lánynak, akkor ritkán kezdeményeznek!!
2010. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mai világ. Mindenki takargatja és elfojtja az érzéseit, aztán felnőttként teljesen érzelmi analfabéták lesznek.


Ha csalódsz, azzal tanulsz. A tűzzel is meg kell égetned magad hogy tarts tőle!

2010. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez a világ legnagyobb BAROMSÁGA. Ha valaki iránt valamit érzel legyen az barátság, szerelem, gyűlölet, harag az ki kell mutatni. Azért kūlönbözūnk az állatoktól, mert mi ki tudjuk értelmezen fejezni az érzéseinket.

Tehát, ha érzel valamit irántaazt a legbyugottaban fejezd ki. Nincs ezzel semmi gond.

Ez csak egy példa. Bisztos lác nap mint nap embereket csókolozni az utcán. Látod ők is kifejezik az érzelmūket. Nem várják meg még haza érnek hanem ott helyben meg csókolják egymást. Ugyanis ezzel nincs semmi baj.

2014. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!