Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok olyan férfivel, aki csak húzott-halasztott mindent?

Figyelt kérdés
Például összeköltözés, eljegyzés, mindennek úgy kellett alakulnia ahogy ő akarta, és nem volt hajlandó kompromisszumot kötni..
2015. nov. 8. 17:01
1 2
 11/12 Tanyasi Peti válasza:
Látom ide inkább hölgyek válaszolnak, de nem állhatom meg szó nélkül. Egy kapcsolat úgy működik, ha a pár minkdét fele lényeges kérdésekben egyet akar. Én onnan fognám meg a kérdést, hogy a kérdéses partner szemlátomást nem azt szeretné amit te, mégpedig egy több, igen lényeges kérdésben. Kierőszakolhatod, hogy tegye meg, amit te szeretnél, de ennek ritkán lesz jó vége. Ha nem erőlteted, te fogsz őrlődni végtelenségig. Én azt javasolnám, hogy beszéld meg vele, hogy ez neked így nem jó. Ha azt mondja, hogy ahogy te szeretnéd, az meg neki nem jó, váljatok el békében. Hosszú távon kizárólag az érdekek túlnyomó részének egyezősége biztosítja a harmonikus, kiegyensúlyozott, jó közérzettel megélhető kapcsolatot. Szerintem.
2015. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
majd késöbb válaszolok, ráér, nem kell ezzel se kapkodni.
2015. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!