Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, higgyek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 2 hónapja beszélgetünk msn-en minden nap. Pár napja első találkozásunk is megvolt. Nem titkolja, hogy (állítása szerint) teljesen odavan, minden szépet és jót mond nekem, és amikor találkoztunk, tényleg úgy éreztem, hogy érez valamit irántam, szóval a viselkedésével azt mutatja, hogy talán igazat mond (csak épp még nem mondta ki, hogy szeretlek). Ez mind szép és jó lenne, de engem eléggé zavar, hogy két randioldalon is fent van(ennyit vettem észre, de lehet hogy többön is). Szóval azt sem tagadta, hogy eddig elég intenzíven kereste a megfelelő párját, de nekem azt mondja, hogy bennem megtalálta azt a lányt, akit már régóta keres, és valóban nagy az egyetértés köztünk. Szóval törődik velem. De sehogy se tudom kiverni a fejemből, hogy ha velem így megismerkedett meg beszélget, akkor mással is!!

Mit gondoltok erről??


2010. márc. 17. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges dolgokon töröd az agyad. Valószínű, hogyha két oldalon is fent van akkor tényleg keres valakit, lehet hogy épp te vagy az. Én azt mondom nem kell mindent elhinni. Hogyha tényleg fontos vagy neki és komolyan gondolja amit mond, akkor ha nem keresed egy darabig, akkor ő fog utánad futni. Amúgy meg sztem természetes, pláne egy srácnál, hogy nem szabad egy lánynál leragadni. Minél többel kell tartani a kapcsolatot, aztán elkezdenek szépen kihullani, míg végül majd csak 1 marad... :) Sztem ne aggódj ezen. Rossz érzés, elhiszem, de ez van. Törődj bele.
2010. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Addig, míg csak ismerkedő stádiumban vagytok, tök normális, h fenn van párkereső oldalakon. Ha már jártok, és azt mondja, komolyan tervez veled, akkor kérheted tőle, h törölje a regisztrációját. És akkor sztem meg is teszi, ha tényleg azt gondolja, h te vagy neki az egyetlen és igazi.

Viszont ne feledd: bármikor vissza tud regisztrálni. Jó esetben csak akkor regisztrál újra, ha neadj'Isten szakítotok.

Volt barátom is fenn volt 2-3 oldalon, azokra kb miatta regisztráltam föl, akkor, mikor összejöttünk, vagyis nem sokkal utána, h megnézzem a képeit, meg a szövegeit, meg ilyesmik. De nem kértem h törölje, nem is mondtam neki, h tudok róla, kivártam. A mi esetünkben szakítás lett a vége, mert kiderült, h több lánnyal is ismerkedett, találkozott a kapcsolatunk alatt.

Mint ahogy említettem, én is fenn vagyok 2-3 ilyen jellegű oldalon, de azóta már nem is foglalkozom velük. Jobbára már nem emlékszem a jelszavamra se, szóval hónapok, évek óta nem léptem be. De ha tudnék, se akarnék. Mert van párom, akit mellesleg szeretek.

Ő sem várta el tőlem, h töröljem magam minden oldalról, bár tudja, h tag vagyok/voltam több helyen is. De megbízik bennem, és nincs is oka a kételkedésre: mint említettem, nem használom az oldalakat.

Szóval a magam példájából kiindulva: lehet, h a te leendő párod sem használja már őket, vagy nem tartja érdekesnek azóta h téged ismer. És ha összejöttök, akkor kérheted tőle, h a kedvedért törölje magát.

2010. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy elmondtad a véleményed!
2010. márc. 17. 19:11
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 19:11!

Látom, hogy mikor lép be, és minden nap. Mióta taliztunk, minden nap ír sms-t, hogy hiányzom neki meg sokat gondol rám meg minden. Szóval.....??

2010. márc. 17. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, másképp nem tudod meg.
2010. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen beszélj vele erről, beszélj vele a kettőtök kapcsolatáról. Mondjuk, ha minden nap ellenőrzi, nem lehet, h csak levelezik vkivel, vagy ilyesmi?

Nem a legegyenesebb módszer, de akár le is tesztelheted. Próbálj meg vele ismerkedni (képet bárhonnan szerezhetsz, ha az mondjuk feltétel.)

De gondolom ő nem tud arról, h te ezt tudod róla. Nem tudnád neki vhogy felhozni ezt a témát? H ne érezze úgy, h kutatsz utána?

19:11-es vagyok

2010. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, átgondoltam az egészet, és arra jutottam, hogy ha hajlamos a hazudozásra, akkor úgyse tudok vele mit kezdeni. Ha meg tényleg úgy van, ahogy mondja, az úgyis kiderül. Nem fogom a magánnyomozó hisztérikát játszani, de azért résen leszek. Eddig elég őszintének tűnik. Úgyis kiderül az ilyesmi, nem?? Végülis a szerelmet csak nem lehet megjátszani...
2010. márc. 18. 18:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, nem is beszéltem vele erről, de törölte a regisztrációját!!!! Én annyira boldog vagyok!!!!!! Lehet, hogy tényleg komolyan gondolja!!! :))))
2010. márc. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!