Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek után mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után mit higgyek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fél éve élek párkapcsolatba. Szerelmes vagyok belé nagyon, és eddig, a tegnapi napig úgy éreztem , hogy ő is belém. Régebben volt egy lány akire féltékeny voltam, de nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Tegnap kiderült egy-két dolog. Kiderült, hogy 1 hete folyamatosan beszélgetnek msn-en, volt amikor 3-4 óra hosszát egy huzamba. És kiderült az is , hogy a barátom szerelmes volt belé, és a minap ezt el is mondta a lánynak, hogy régen szerelmes volt belé, és a lány erre azt mondta, hogy ő is összejött volna vele. A barátom erre azt válaszolta, hogy jó lett volna , és hogy sajnálja, de már mindegy. A lány elkérte a barátomtól a telefonszámát, a barátom megadta neki, és a lány is a sajátját.Félek, hogy ez miatt közelebb kerülnek egymáshoz. Mert kérdem én, ha a barátom szerelmes belém, akkor miért mond neki ilyeneket , hogy sajnálja, hogy nem mondta el neki eddig, és hogy nem jöttek össze, és hogy jó lett volna :( Ezt elmondtam a barátomnak, és azt mondta, hogy a csaj negyed annyit se ér neki, mint én neki, és csak barátok. De ha a lány nem érdekli a barátomat, miért beszélgetnek ennyit és miért mond neki ilyet a barátom? A barátom azt mondta, hogy mindennél jobban szeret, és hogy csak én kellek neki. Ezek után nem tudom, hogy mit higgyek. Tanácsaitokat, véleményeteket, előre is köszönöm.
2011. febr. 8. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarlak megbántani a válasszal, de nem hangzik túl jól, amit írtál. Mert ha a barátod olyan hullaszerelmes lenne beléd, eszébe nem jutna más lányokkal ennyit csetelni, sőt elmondani a múltbeli érzéseit. :(( Legalábbis amikor én annyira odavagyok valakiért, be vagyok rá szűkülve teljesen, és nem dumálok ilyen hosszan egyéb ellenkező neműekkel.


Nem azt mondom, hogy a barátod hazudik, lehet, inkább saját magának se vallja be, hogy (esetleg) mit érez(het) a másik lány iránt.


De hangsúlyozom, te ismered a teljes sztorit, ez csak egy meglátás a leírásod alapján, lehet, hogy nincs igazam.


Ha én lennék ilyen helyzetben, kilépnék belőle (ha a barátom nem hagyja abba a csetelést a másik lánnyal). Nem hisztérikusan, csak egyszerűen megmondani neki, hogy nekem ez így nem jó. Megérdemlem, hogy találjak olyan férfit, aki teljesen odavan értem, és nem foglalkozik más nőkkel. Te is megérdemled.


Bárhogy is döntesz, sok sikert a döntésedhez!


26/N

2011. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet, aki totál szerelmes a barátnőjébe, nem csinál ilyet... Olyan kicsit, mint a nincs ló, jó a zsamár is helyzet. Mintha még mindig ő érdekelné... Én tuti ott hagynám, de neked kell döntened!
2011. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joco901019 ***** válasza:
Ha egy férfi ilyen hosszú ideig MSN-ezik egy lánnyal és az a lány nem te vagy ami itt ki is derül az számodra nem jelent semmi jót. Csak azért nyugtat a csávó, hogy nehogy elhagyd őt. Ha nekem lenne barátnőm más lányokkal nem MSN-eznék ilyen sokáig max. 5-10 percig és kész.
2011. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

befolyásolható a barátod ennyiről van szó

a csajt se meri lerázni, meg téged se

mindkettőtöknek a jobbik arcát akarja mutatni

igaza van, hogy téged szeret, de a csajt nem meri hidegen lerázni, nehogy megbántsa

ilyen volt az én barátom is, de én lefektettem a szabályokat, kivívtam magamnak, ami nekem jár.

2011. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a "Sajnálom hogy nem jöttünk akkor össze, mert jó lett volna" mondat mindent elárul! Bocsi, de én sem tudok sok jót mondani, nyilvánvaló hogy vágyik arra a csajra.

Remélem hogy nem lesz igazam, és tényleg CSAK téged szeret a srác!! El tudom képzelni hogy mit érezhetsz most..

Szerintem kérdezd meg tőle hogy mi az ami szerinte hiányzik a kapcsolatotokból, mert hidd el minden pali azért lép félre, mert valamit nem kap meg. Vagy több figyelemre, új élményekkel teli szexre,gyengédségre, vagy megértésre vágyik.

Arra figyelj, hogyha ilyen dolgokról kezdesz el neki beszélni, mindig higgadtan kezdj neki a témának, és sose legyen vallatásos vagy kikérdezős feelingje.


Sok sikert, a legjobbakat kívánom neked ;) !

2011. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!