Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyhatom őt a fenébe?

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok és nyáron összejöttem egy éjszakára a volt tanárommal. 10év a korkülönbség köztünk. Azóta mindennap levelet váltottunk egymással, keresett engem, és egyre inkább megszerettem ezt az embert. Bár nem hiszek az egy éjszakás kalandokból kifolyó kapcsolatok jövőjében, nagyon elkezdtem sok idő után végre bizakodni hogy talán végre nyitott tudok lenni valaki felé komolyabban. A napokban viszont felbukkant A nagy Szerelme, aki folyamatosan csak felszarvazta őt, nevetségessé tette. Ezzel ő is tisztában van, mégis inkább fut rögtön hozzá. Úgy érzem viszont több van bennem mint ebben a nőben! Igen így van. Viszont mégis nagyon félek felvenni a "harcot", félek hogy ismét én válnék nevetség tárgyává, és végképp félni fogok a pasiktól. Érdemes megpróbálnom vagy nincs esélyem a nagy Ő ellen?
2008. szept. 11. 02:49
 1/1 anonim válasza:

probálkozni lehet. ha összejön akkor jól járc,ha nem jön össze akkor tanulc belőle és nem mész bele ilyen kapcsolatba.

"A nagy Szerelme, aki folyamatosan csak felszarvazta őt, nevetségessé tette. Ezzel ő is tisztában van, mégis inkább fut rögtön hozzá."

ha sikerülne megszerezned a Pasid,akkor nálad is ezt csinálná?. valakivel lefeküdne és menne vissza hozzád, és kihasználhatnád( felszarvazhatnád ) te is.

2008. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!