Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legszebb egymásra találás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legszebb egymásra találás?

Figyelt kérdés
gondolom nem buliban...ugye?tavasszal az igazi ugye..?amikor romantikus minden ..nem ? ősszel kezdődő kapcsolatok ugyanúgy sokáig tarthatnak mint a tavasziak?hülyeség de érdekel...vagy semmi köze..?
2008. szept. 10. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze az évszakoknak a nagy egymásra találáshoz... Ha tetszik valaki most ősszel, akkor vársz tavaszig, mert elvileg akkor tombolnak a hormonok?:D Elég bután hangzik! Én pl. télen jöttem össze a barátommal, és szerintem a fagyos hidegben, eléggé felmelegedett a levegő, amikor elcsattant az első csók! :) És az a láng mindig csak egyre erősebb... Szóval nyugi, nem ez számít...
2008. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tavasszal jöttem össze a pasimmal 2,5 hónap után vége lett. Télen újra összejöttünk, immár másfél éve együtt vagyunk. Nem sok köze van az évszaknak ehhez. Télen oda lehet bújni a másikhoz, hogy melegítsen.
2008. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az évszakoknak szerintem sincs semmi köze az egészhez. Számomra az a legszebb egymásra találás,mikor már régóta szerelmes vagy valakibe, azt hiszed reménytelenül , és aztán mégis beteljesedik a dolog :) Velem is így volt ez 2 éve októberben, és egyáltalán nem zavart,hogy ősz van :D Tavasszal sem lehetett volna tökéletesebb.

Azóta is együtt vagyunk (L)

2008. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ősszel jöttem össze a drágaságommal,és tessék...már 3 éve együtt vagyunk :) Ugyhogy szerintem sincs köze a dolognak ehhez...habár az igaz hogy valamiért nyáron tényleg többet flörtölünk..de ennyi
2008. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs semmi köze hozzá, ha szereted akk szereted télen is - tavasszal is :) Mi is ősz végén jöttünk össze a párommal (L) és lassan 2éve együtt vagyunk (L) és nagyon imádom (L)
2008. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi köze az évszakokhoz.... amikor a barátommal megismerkedtem, 2 éve, tavasz volt. de nem jöttünk össze, csak rá egy évre, tavasszal:D de ez nem jelent semmit:) lásd előző kommentek
2008. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aahham köcci:-) és kinek mi volt a legszebb egymásra találás??? írjatok kíváncsi vagyok :-)
2008. szept. 10. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszol vagyok...én régen ott lakatam ahol a jelenlegi barátom és a barátnőm is arra felé lakott (kertes ház) És látásból ismertem a pasim...Aztán elköltöztünk és én továbbra is jártam a bnőmhöz...Aztán egy nap augusztusba láttam "ezt a fiút" egy utca bálon...fúú hát nagyon belebolondultam (pedig azok elött közömbös volt...sőt nem is volt szimpi)...Aztán gondoltam írok neki levelet (15 voltam,ő 21),bedobtam a postaládájukba...nahh másnap jött a telefonhívás...tök örültem meg izgultam..jujj emlékszem milyen jó érzés volt..wáá..na mindegy aztán szept.1-én taliztunk este 6kor...úhh mindenre emlékszem...na és rá egy hétre üvegezés során csattant el az első csók és onnatntól kezdve együtt vagyunk...Szóval...nemtom nekem ez nem volt 7köznapi..ezzel a levélírással tök egyéni lett...mivel manapság kevesen használnak ilyen "eszközöket":)
2008. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tavasszal jöttem össze a barátommal, 5 hónapig tartott. Aztán másfél évvel később újra összejöttünk, télen. Odaadta a sálját és mikor rátekerte,mondta,hogy folytassuk,mert ő még mindig szeret. És ennek már két éve, a töretlen a kapcsolatunk:)

Nincsen semmi köze az évszakhoz. Nekem ez volt a legszebb egymásratalálás, vagyis inkább újrakezdés:)

2008. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem többféle legszebb egymásra találás van. pl amit az egyik válaszoló írt: "Számomra az a legszebb egymásra találás,mikor már régóta szerelmes vagy valakibe, azt hiszed reménytelenül , és aztán mégis beteljesedik a dolog :)" illetve az se semmi, amikor keresel vkit, a másik feledet és úgy érzed h reménytelenül és amikor már feladod akkor 1x csak találkoztok.:)
2008. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!