Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele, vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Barátom egyszerűen lesz@rja a fejem, egyre gázabb, ahogy velem viselkedik. Azt mondja szeret, de én nem ezt veszem észre. Egyik nap puszilgattam, azt mondta, hogy ne nyalakodjak már, több komolyságot, majd azt mondta, hogy lusta szexelni... Mostanában azt is csak sötétben hajlandó, pedig nem hiszem, hogy bányarém lennék. Egyfolytában szemétkedik, beszól, pénteken pl. leestem a lépcsőről, felszakadt a tenyerem, sokkot kaptam és nagyon sírtam, bevitt a kórházba, összevarták a tenyerem, majd mikor hazajöttünk azt mondta, hogy a fájdalomküszöböm egyenlő a nullával, és hogy ne rinyáljak már egy kis horzsolás miatt... Nagyon szarul esett, pláne, hogy annyira "meghorzsoltam" a tenyerem, hogy az egyik ujjam nem működik. Mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy nem tisztel, ilyeneket beszól, úgy megtud bántani, és tökre leszar mindent. Nagyon önző. De sajnos ennek elennére is imádom, mert ő nekem az első, és már 1,5 éve együtt vunk, de már nem vagyok annyira boldog. Folyton a veszekedés... Rendbe lehet ezt még hozni??? 19/L
2010. márc. 15. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő az első még nem kell leélni vele az életed. Azok alapján, amiket leírtál ő már nem nagyon szerethet téged. Szeretkezni se akar, csak sötétben. Úgy van vele, hogy jobb, ha nem lát? Vagy mást képzel el helyetted? Elég gázul hangzik, de szerintem így van.
2010. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt üljetek le és beszéljétek át ezeket a dolgokat! Mert ez így nagyon rosszul eshet neked! És ha azt mondja hogy megváltozik akkor adj neki egy kis időt hogy lásd ahogy változik ha próbál de nem tudja hogy hol akkor mondd meg neki mit hogyan kellene csinálnia és ha ez mind fölösleges csak akkor szakíts vele! Én így tennék....
2010. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom sajnos, és ez nagyon fáj! De nem tudom mással elképézelni az életem, de ez sem jó, hiszen még csak most leszek 19, és boldogtalan vagyok. Mit csináljak? :(
2010. márc. 15. 14:29
 4/13 A kérdező kommentje:
14:28> Teljesen igazad van, de nagyon nehéz beszélni vele, mert ha nem teszik neki valami, föláll, és otthagy. Mindig azt mondja, hogy hisztis p*csa vagyok, mindenre ráfogja, hogy hisztizek, pl. neki az is hiszti, mikor mondom neki, hogy menjünk már moziba, vagy valamerre. Nagyon rossz! :(
2010. márc. 15. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ez így megy tovább előbb-utóbb szakítás lesz a vége. Nem ártana vele beszélni, ha még komolyan vesz egyáltalán. Biztos nehéz, elhiszem...az első szerelem mindenkinek fontos, de ha nem működik váltani kell. Ha 5 év múlva is ilyen lesz, akkor 5 évet kinulláztál az életedből.
2010. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ijessz rá a szakítás gondolatával vajon utána elkezd kaparni vagy továbbra is lefog sz.ni? mond neki hogy gondolkozol rajta elég komolyan.
2010. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tisztában avgyok vele, de bennem van a félelem, hogy megbánom, mert jóra is fordulhatott volna, és hogy soha senki nem fog úgy szeretni, mint ő szeret/szeretett. Nagyon szenvedek, nem tudom mi legyen. Egyik pillanatban még a jövőnkről beszél, aztán meg ellök magától. Nem értem, nem csúnyúltam meg 1,5 év alatt, sőt. Nem tudom mi a probléma. De ha rákérdezek, egyből azt vágja rá, hogy azért, mert hisztis vagyok. Nem tudom, mit tegyek... :(
2010. márc. 15. 14:48
 8/13 A kérdező kommentje:
14:44> Testvérem is ezt tanácsolta, de attól félek, hogy azt mondja, hogy oké, szakítsunk. Vagyis tudom, hogy akkor oké lenne, mert akkor nincs értelme tényleg tovább az egésznek, csak más mondani és más megtenni... :(
2010. márc. 15. 14:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem billentsd fenékbe ezt a pupákot.
2010. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolom amit a tesód is ajánlott. Feltudnál vele mérni hogy mennyire szeret mert akkor azért előjönnek az érzelmek elég mélyről(feltéve ha vannak még).
2010. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!