Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért van az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy egy pasinak van bnője és mégis más meztelen lányokról nézeget képeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 05:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom megmagyarázni, de én is szeretek meztelen pasikat nézegetni, ha van barátom ha nincs. Nincs ebben semmi, tetszik a pasiknak is azt annyi. Attól még nem kell feltétlenül megcsalnia.

24 L

2010. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
A 24 éves srácnak nagyon tiszteletre méltó a gondolkodása. Látszik hogy egy érett felnőtt. Sajnos az én párom nem így gondolkodik. :-((
2010. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
ha szerelmes az ember, legyen az no vagy ferfi nem nezeget mast....igazi szerelemrol beszelek, ami sajna manapsag egyre ritkabb
2010. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Már hogyne nézegetne.


Ez olyan kaliberű, hogy "jaj a barátnőm szóbaállt más pasival. Ha igazán szeretne akkor nem beszélgetne másokkal, csak velem".

2010. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Lehet fura a mai vilagban, de nem mindenki nezegeti.....

meztelen csajok nezegetse es mas pasikkal valo beszelgetes nekem amugy sem ugyanaz.

En tapasztalatbol beszelek. nem mondom, hogy egyformak vagyunk. De aki igazan, szerelmes az nem nezeget mast.

31/F

2010. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert a legtöbb fiúkának/férfinak csak a dugásra kell a barátnő, és nem azért mert ténylegesen szereti, persze azért nem mindenkinek, azért írtam úgy hogy a legtöbbnek.


20/f

2010. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet járok gyakkérdésre annál inkább ledöbbenek, hogy a többség a szerelmet milyen tényezők alapján definiálja.
2010. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért van,mert nem tud uralkodni a szemén.

Sajnálatra méltó ha már felnőtt,és még mindig itt tart.

Sajnos nős férfiak is beleesnek ebbe a problémába,s hamar

fejre is állnak-megcsalják a feleségüket- " hűséget fogadtam nem vakságot" ez nagyon primitív hozzáállás,csak a csúnya,vagy komplexusokkal teli csajok tűrik ezt el-menőnek szeretnék láttatni magukat,mert nem tudnak vagy mernek egy normális pasira várni,vagy keresni egy olyat akinek Ők elegek...- Az idegen nőket nézegető hapsik gyűjtő neve: "kispénisz" :-)) Rizsázhatnak akármit...

2010. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

Na akkor a válasz:

Azért nézegeti mert a barátnőjénél azok a lányok szexisebben néznek ki, + az ismeretlen utáni vágyakozást is kielégíti, minbt pl. a fanszőrzet, a cunadomborulat, vagy a mellek vizsgálgatása. Ha valakinek szuperebb nője van mint a képen, az biztos a rusnyábbat nem vizslatja.

ENNYI. PONT.

2010. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Ez egyáltalán nem így van! Az én párom is nézeget ilyeneket, mégis megvan elégedve velem nagyon is! Mások által szépnek, csinosnak mondott lány vagyok (esetleg gyönyörű, mert ezt is hallottam már), mégis nézeget ilyeneket. És ezt betudom annak, hogy csak hétvégente tudunk együtt lenni! ENNYI!!!

2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!