Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért van az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy egy pasinak van bnője és mégis más meztelen lányokról nézeget képeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 05:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

A pasik alapból hajlamosabbak az ilyenre. Sokkal vizuálisabb típusok. Függetleníteni tudják a szerelmet és az érzelmeket a szexuális vágyaktól.


Konkrét kiváltó oka meg mondjuk lehet az, ha az ágyban a barátnőjétől mennyiségileg vagy esetleg minőségileg nem kapja meg azt, amire szüksége lenne.

2010. márc. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Tedd össze a két kezed, ha csak a képeket nézegeti!


Persze, biztos rosszul esik, de nagyon sok nő (köztük én is) örülnék, ha ez lenne a legnagyobb problémám. Ha emellett minden rendben van, szerintem ezen ne akadj ki.


Persze ha megcsal, az más kérdés. De fényképek nézegetésével szerintem nincs akkora baj. Lehet hogy szeret téged, de van ami hiányzik, ezt próbálja pótolni. De a szeretete erősebb annál hogy szóljon érte, megbántson, otthagyjon.


28/L

2010. márc. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

06:49-nek:

hát én azt mondom hogy még azt is meg lehet érteni ha megycsajja, mert

-kell a tapasztalat

-vagy kevés vagy neki :S


attól még nem kell hogy vége legyen mert egyszer "nélküled ment moziba", lehet hogy utána jobban vágyik majd rád, de ez a valószínütlenebb, mert az egyensújra mindenki törekszik, az lenne a legokosabb ha megkérdeznéd, hogy mi a baja, ha nem mond semmit, az rossz jel, mert akkor neked kell kiderítened :S, ez azt jelenti hogy nagyon figyejj rá és csináld úgy ahogyan neked és neki is kellemes az eggyüttlét!, vannak akik az egyhanguságtól borzanganak és van akit meg akkor izgatsz fel igazán ha kicsit "leszarod" (de csak ha tudod hogy a lábaid elött hever), és persze e lelki ügyek is lehetnek hatalmas problémák! mallgasd meg ha nem is mindig veszed a fárattságot, de azért jó ha néha néha azért kifaggatod...de ha azt mondja "nem veled van a baj" akkor az szívás.. én itt buktam be legutobb.. mert bennem nincs "TŰZ" mert a vízöntő az levegő elemű... és 2,5 hónapig megvolt a jó, kellemes elönye, és végül a hátrányád buktam, el, és csak azért mert a partnerem egyszerüen, tapasztalatlan volt :(, mert a tűz sem kell ám mindenkinek... csak ahhoz elöbb fel kéne tudni fogni mindenkinek hogy a szeretet, fontosabb, mint a szex és a szerelem....


20F

2010. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
41%
Hogy egyeseknek mi a legnagyobb bajuk... "Hűséget fogadtam, nem vakságot"
2010. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
utolsó válaszoló sokan emögé bújnak aztán mikor megvan az első félrelépés akkor meg :$ bocsi nem akartam bla bla bla
2010. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy genetikai örökség. Nincs a nézegetéssel semmi baj.
2010. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
szerintem öntsd ki ólommal a szemüregét.
2010. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

"""""Függetleníteni tudják a szerelmet és az érzelmeket a szexuális vágyaktól. """""""""


Még jó .... én azokat nem értem akik ezt nem tudják felfogni.

Az egyik csupán biokémia, a másik pedig érzelmi kötődés. Na most szerencsés esetben ez a kettő találkozik esetleg (bár ritka), de lényeg h egyik nem zárja ki a másikat.

2010. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Én fiú vagyok, de soha nem tudnám a barátnőm ilyennel megalázni. Mert valljuk be, annak számít, hisz ha van valakim, akkor nekem ő az örömforrásom, minden szempontból, és borzalmas érzés lehet neki, ha más nőkről nézegetek képet. Kisebbségi érzést vált ki, amiért állandóan bizonyítani akar, és soha nem fogja elég jónak érezni magát.

Azonkívül, nektek fiúk, hogy esne, ha a barátnőtök nézne meztelen pasis képet? Biztos nem esne jól, csak gondoljatok ebbe egyszer bele...

24/F

2010. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
nézegesse csak.. de akkor ne csodálkozzon, ha hisztizek neki. amugy fölösleges a pasiktól olyasmit elvárni, h hűség, stb. pl. én csak d.gok 1 jot a pasimmal, aztan mehet. kell az a heti 1-2 orgazmus. a többi nem érdekel. szeretni nem tud 1 se.
2010. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!