Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? Barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek már régóta tetszik egy srác. De csak köszönőviszonyban vannak. A legutóbbi buliban a sráccal kicsit közelebbi viszonyba kerültünk. A barátnőm meg nagyon mérges rám. Akármelyik barátnőm megkérdeztem mit csináljak, azt mondták szarjam le. De mégis a barátnőm, vagy mi. A sráccal nem is biztos, hogy összejövünk, bár a buliban folyton keresett meg a csajának hívott...

De most az a nagy kérdés, hogy inkább a barátnőmet válasszam (aki mellesleg utóbbi időben hozzám se szólt) vagy azt a srácot, akivel lehet esetleg valami. Köszi a válaszotokat előre is :)


2010. márc. 14. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én soha nem jönnék össze azzal a pasival, aki a legjobb barátnőmnek tetszik. Nekem a barátságunk fontosabb. De ez én vagyok..
2010. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ sztem, hogy mennyire a barátnőd. Ha csak ismered, és néha dumáltok meg ilyesmi akkor én is sztem smároltam volna a sráccal. Ha legjobb barátnő vagy ilyesmi, akkor el sem mentem volna vele táncolni. Ezen kívül azt a bnődnek is meg kell értenie, hogy ha te nem smárolsz vele, attól még ő nem fog jobban tetszeni a srácnak.
2010. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd képes intelligensen gondolkodni,akkor rájön,hogy attól ő nem fog a pasinak jobban kelleni,hogy Te rá sem nézel.Sajnos megesik,hogy éppen más tetszik a kiszemeltnek,jelen esetben Te.

Elmagyarázhatnád a barátnődnek,hogy Te nem megbántani akartad,csak egyszerűen így alakult,és erről senki nem tehet.

Egy darabig még puffogni fog,de ha kicsit is felnőtt,akkor egy idő után megérti,és megbékél.

2010. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a barátnődet válaszd, mert ha azonos az ízlésetek, akkor még ha nem is ennél a pasinál, de ebből folyton problémák lesznek. Nehogy már "lestoppoljon" magának minden pasit (aki esetleg neked udvarolna), és bűntudatot keltsen benned...
2010. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) És nem a legjobb barátnőm, de azért jóban vagyunk.
2010. márc. 14. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!