Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van párja, miért regisztrál be egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Nővérem beregisztrált (elvált), gondolta körülnéz, ismerkedik egy kicsit. Meglátta a páromat, azonnal szólt nekem. Regisztráltam én is (valótlan adatokkal), és írtam neki. Kérdezgettem, azt írta nincs senkije 3 hónapja.

Szóljak neki, vagy beszéljünk meg egy találkát, és ott buktassam le? Segítsetek légyszi!!

18L


2010. márc. 13. 18:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/245 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy 11 hónap után ilyen "meglepetést" fog okozni. :'(
2010. márc. 13. 18:38
 22/245 anonim ***** válasza:
84%
Hmm, valami nekem itt nem stimmel. Azt még nem tudom mi, de várom a fejleményeket!
2010. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/245 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért is találka legyen, mert így legalább láthatod, hogy tényleg komolyan gondolja-e. Hogyha nem megy el, akkor lehet, hogy csak hülyülésből, "kiélésből" csinálja, és nem akar semmit. Ha viszont már egy találkozóra is elmegy... :(

Hogyha elmegy, akkor szerintem meg egyenesen lapát.. Én ezek után legalábbis nem adnék még egy esélyt senkinek. Hogyha meg csak úgy megkérdezed tőle, hogy mi ez az egész, előállhat bármilyen dajkamesével..

2010. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/245 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos elmennék ma este a randira. Az egyik barátnőmmel felhívatnám, hogy áll a randi, (azért a barátnővel, hogy ne ismerje meg a hangod) és ide meg ide jöjjön. Lehetőleg azért bújj el, nehogy továbbhajtson, amikor meglát téged és utána mondja, hogy dehát láttad, hogy nem mentem el.
2010. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/245 anonim ***** válasza:
95%
Menj biztosra, és beszéljétek meg részletesen, mit szeretne csinálni, ha este átmegy hozzád.
2010. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/245 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy este 8kor találkozzunk egy pizzériában. Megkértem, hogy rendeljen nekem egy kólát, mire odaérek. Késni fogok 5-10 percet, és ha ott lesz, hatalmas perpatvart csapok. (Természetesen egy barátnőmmel megyek arra, mintha csak pizzázni mennénk)
2010. márc. 13. 18:45
 27/245 anonim ***** válasza:
96%
Vagy ha van egy nagyon jó barátnőd, aki ma este vagy holnap ráér, és akit nem ismer, főleg a címét nem.. szervezhetnéd oda is a randit.. A barátnőd szépen kinyitja az ajtót, beengedi, és téged meg ott talál.. Akkor aztán nem lesz menekvés, és a barátnő is ott lesz támaszként :(
2010. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/245 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító. Gondolom, arra játszik, hogy ha talál jobbat, otthagy téged, ha meg nem, akkor ül addig a kényelmesben. :-(
2010. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/245 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadat égetnéd, ha nyilvánosan csinálnál műsort. Leckéztesd meg mosolyogva.
2010. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/245 anonim ***** válasza:
100%
Hát szegénykém :( Nagyon remélem, hogy nem megy el :( Bár ha már a számát is megadta :(
2010. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!