Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem figyel rám, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem figyel rám, nem érzem hogy szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt.És nem érzem azt hogy szeret, vagyis néha igen. De mikor msn-en beszélgetünk vagy személyesen nem érzem hogy érdekelném, nem nagyon foglalkozik velem, mielőtt nem jártunk előtte tök kedves volt, bókolt egy csomót, de most hogy járunk mintha leszarná az egészet...nekem nagyon rossz, mert én szeretem őt..nem tudom mit cisnáljak:-s:-(
2008. szept. 8. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát minden problémát azzal kell kezdeni, hogy megpróbálod megbeszélni. Ha értelmes és felfogja, hogy így szeretnéd és szeret, akkor valamit változtatni fog. Ha nem, akkor :(

(Mondjuk én (fiú) átéltem forditva ilyesmit, azaz a bnőm nem éreztette velem hogy szeretne, aztán egy nap bejelentette, hogy valóban nem is szeret :(((( . De nem szeretnélek ijesztgetni, remélhetőleg itt más a helyzet. )

2008. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen meg kell beszélnetek a problémát.Mindig ez az alapja egy kapcsolatnak.Viszont a fiuk egy része ugy gondolkozik,hogy mivel már megvan a kiszemelt akkor nekik már nem kell semmit tenniük...csak ülnek lazán a babérokon.Ezt mindenképp oszd meg vele.Biztosan változik valami.
2008. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, de ismerős probléma :) Nálunk is ez volt, de Én 4hónap után beszéltem meg vele xD

Szóval, ide tényleg az kell, h leüljetek kettesben és megbeszéljétek, ahogy egy normális párkapcsolatban a felek teszik. Elmondod neki, a szived mélyéről, h pontosan mi is bánt, de ugyanakkor azt is elmondod, h nem vársz csodát, de szeretnéd, ha figyelne Rád, néha-néha megölelne, magyarul mutassa ki jobban, h szeret. Ahogy Te teszed... ( gondolom ha ilyen problémával jössz, akkor Te mindent megteszel azért, h a kapcsolat jó legyen, szval ez a része csak Rajta múlik) És ha szeret, akkor megért, és másképp fog veled viselkedni :)

Sok sikert!!!

2008. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen..én próbálok megtenni érte amit tudok...kedves lenni odafigyelni rá..és éreztetni vele hogy nagyon nagyon szeretem..csak ezt vissza nem kapom :-( és ez nagyon rossz érzés..:( mondtam neki de szerinte hülyeség..és hogyha nem teccik akkor nem kell vele lenni..meg iylenek:-S
2008. szept. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!