Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt szabadna? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon édes fiú,akivel nem egy osztályba járunk,de évfolyamtársak vagyunk.

Barátnője van,de azt mondta ha ő nem lenne,akkor velem milyen szívesen járna ,meg ilyesmik.

Sokszor szemezünk,és elég jó barátok vagyunk(:

De részemről több,mint barátság.:(

Néha egész közel kerülünk egymáshoz,ha hülyéskednek rám néz mit szólok hozzá.

A párjával,csak egy héten egyszer találkoznak.

Ez szerintetek jó,vagy rossz?

Mármint úgy értem,hogy ilyenkor egyre jobban eltávolodnak egymástól , vagy egyre inkább várják és várják,hogy eljöjjön a nap?

A lány tojik a fejére,és nekem is azt mondta,hogy csak azért vannak együtt,hogy legyen vele valaki.

És most a nagy kérdés jönne:$$

Ha ő is akarja megcsókolhatnám?:$

Előre is köszi!(:


2010. márc. 13. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a párját?Mert ha igen, akkor csak harag lenne belőle, sötöbö.Ha nem, akkor sztem,ha ő azt mondja, hogy nem szereti a lányt, és a lány se őt, akkor nyugodtan.:)
2010. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az egyik barátnőm jóban van vele,és azt mondta,hogy a csaj hogy szidja:(

köszi amúgy!:))

2010. márc. 13. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Ha tényleg szeretné a barátnőjét, nem akarna járni sem mással sem veled.

2. Ha igazán tetszenél neki, a mostani barátnőjét meg sem ismerné.

2010. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem végy egy nagy levegőt, és kérdezz rá,de finoman, hogy nem akarja-e otthagyni a mostani barátnőjét? De vigyázz,ne azt éreztesd h el akarod őket szakitani egymástól,mert ha mégis őt szereti akkor ez rád nézve rosszul fog elsülni. Kezdj el másképp viselkedni vele, nem mintha csak egy haver lennél , vagy ,,ő az a csaj a ...osztályból" hanem az akivel jobban járna. De szerintem addig ne csókold meg amig nem szakitott a másikkal, mert szem előtt kell tartania a másik csaj érzéseit is, és inkább legyen válóindok amit leirtál(h nem figyel rá meg stb.) minthogy megcsalja veled őt...
2010. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha két ember igazán szereti egymást, akkor egyre inkább várják, hogy eljöjjön a találkozás, ha meg nem, akkor elhidegülnek egymástól.

Ha a lány tojik a fejére, akkor ne zavartasd magad, finoman mutasd ki a srácnak, hogy szereted, de még ne csókold meg, csak akkor, ha látod, hogy vevő rá. Szerintem csak fél szakítani a barátnőjével, mert ha igazán szeretné, nem szemezne veled, és nem mondaná, hogy szívesen járna veled, ha nem lenne a másik csaj.

2010. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajts rá!

Elég egyértelmű!

Ő is akar téged csak van barátnője nem lép ki a kapcsolatból de ha látja, hogy vagy neki ki fog. ;)

Hajrá!

2010. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatalkori szerelem. Nincsenek szabályok. Csókold meg, ha ő is akarja, de persze ne csak a saját szemeddel nézd a dolgot, hanem az érintettekével is!
2010. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!