Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyan valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan valakibe szeretünk bele akibe nem szabadna?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiúba szerettem bele, akinek van barátnője. Ő is akar tőlem valamit, de még mindig szereti a csajt is és nem bír vele szakítani. Ilyen helyzetben mit kell tenni? :( Érdemes várni?
2010. dec. 10. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé kétirányú szitu sajnos. Ha úgy érzed, hogy képes otthagyni a barátnőjét érted, akkor vigyáznod kell, mert esetleg egy másik lányért téged is képes lesz otthagyni szerintem. Ha pedig húzza-halasztja a dolgot, az is árulkodó. Én úgy érzem, előbb ismerjünk meg valakit és utána szeressünk bele, mert ha nem ismered eléggé és nem tudod, hogy mennyire lenne esetleg hűséges, akkor sajnos nagyot lehet koppanni. Hajrá!
2010. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Mégis mit akar tőled?

szexet?

Azért meg nem éri várni, azt mással is csinálhatod.

2010. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert szerettel bele, mert ahogy szoktak mondani a tiltott gyumolcs a legedesebb.... Es amit nem szeretne csinalj, az esik a legjobban... Ugyanakkor a szerelem kiszamithatatlan...
2010. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha en a te helyzetedbe lennek tisztaznam vele a dolgokat... Valasszon... Hallgass a szivedre! Es vigyazz, ne eldd beoe magad tulzottan a dolgokba nehogy nagyot koppanj...
2010. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik válaszolónak valamely részt igaza van. A barátnőjével lassan 8 éve együtt vannak, unalmas a párkapcsolatuk, minden nap ugyan az,kevés szex stb. A pasi szavaival éltem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot, de belehalok a féltékenységbe, ha arra gondolok, hogy együtt van vele.
2010. dec. 10. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még annyit fűznék hozzá, hogy ha esetleg beszéltek, szólj neki, hogy beszéljen a barátnőjével is komolyan. Ha akar téged komolyan, akkor biztosan megteszi, és dűlőre jut. 8 év hosszú idő, akár egy teljes fiatalság, tinédzserkor, lehet ennek hátterében bármi. De mindenképp beszélni kell róla. Remélem összejön rendesen és tudtok tisztázni mindent! Hajrá!
2010. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!