Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha szerettek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szerettek de nem szabadna?

Figyelt kérdés
Másfél éve egy szórakozóhelyen megláttam egy férfit. Összetalálkozott a tekintetünk a gyomrom összeszorult és hevesen dobogott a szivem. Olyan jó de félelemetes is volt egyszerre az érzés. A lényeg hogy később odajött beszélgettünk, táncoltunk. Szikrázott a levegő. teljesen összegabalyodtunk és hatalmas vonzódás, vágy van köztünk. De kiderült, hogy van egy 8 éves kapcsolata amit titkolni akart mert félt hogy elveszít. A csókon kívül emiatt nem történt köztünk több mert addig amíg van egy másik nő vele addig én nem akarok vele testi kapcsolatot. Vágyom rá de nem hozom magam ilyen helyzetbe.. Az eszem szerint elhagynám és továbblépnék hisz másfél éve így állunk de olyan különös érzésem van..úgy érzem, hogy hozzám tartozik és az enyém..:( Megpróbáltuk megszakítani a kapcsolatot de pár hétnél nem bírtuk a másik társasága nélkül.. Nem tudom mit tehetnék?
2011. jan. 5. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te szabad vagy, igaz? Akkor most neki kellene dönteni melletted, vagy a jelenlegi párja mellett. Gondolom nem tud dönteni...persze...

Szerintem neki tök jó, hogy két barátnője van, te meg szenvedsz. Ez így nem mehet tovább, ezt te is tudod. Ha nem határozza el magát végleg melletted, akkor el kell hagynod.

2011. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen.. lényegében rajta múlik a dolog.

Tudom, hogy nagyon ragaszkodó típus.. emiatt is szerintem nem meri feladni az elmúlt 8 évet. Pedig nem teljesen boldog abban a kapcsolatban :(

2011. jan. 5. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem itt Te semmit nem tehetsz.. :(

A Pasidnak kéne egy kicsit elgondolkodnia, és mernie véltoztatni. Ha 8 éve együtt van valakivel, gondolom együtt is laknak.. ez valószínűleg kényelmes neki. Ha nincs gyerek, akkor beszélgess el vele egy kicsit erről a témáról (veszekedés és zsarolás nélkül!!!). Ha passzív és eltereli inkább a témát, akkor vagy teljesen el kell hagyni, vagy beérheted a szerető pozíciót nála. Gondolom ezt nem szeretnéd, úgyhogy mindenképp beszélj vele.

2011. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!