Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit, vagy mégsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit, vagy mégsem? Mit jelent az hogy "bizonytalan"?

Figyelt kérdés
A sráccal már kábé tavaly november óta jóban vagyunk, egy középsuliba járunk, felettem jár 1 évvel, ha összefutunk mindig nagyon jól elvagyunk egymással, beszélgetünk, meg is szokott ölelgetni, egyszer kaptam tőle egy puszit a számra is, de az sulin kívül volt. Lényeg a lényeg, hogy suliba elszórakozunk, néha összefutunk sulin kívül, de amúgy nem akar találkozni velem, rákérdeztem, hogy akkor mondja már meg hogy mit szeretne, mert ez nekem így nem jó, és jön a válasz, hogy ő egy bizonytalan típus, és nemtudja még h mit szeretne, de valamit mégis. És abban maradtunk hogy meglátjuk mi lesz... Utánna meg akart ölelni, de nem igen hagytam, mert ez kicsit rosszul esett.. Most ez mit jelenthet? Mire számítsak? Válaszotokat előre köszönöm :)
2010. márc. 11. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Hat ahogy mondta a fiu elegge bizonytalan de ha oleleget es mar adot puszit a szadra akkor nem lehet nagy baj ha te is birod es o is bir teged akkor adj neki egy par napot aztanbeszelj vele megegyszer es aztan eldol minden sok sikert:D
2010. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!