Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tud elmenni a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud elmenni a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a barátnőmmel már 2 éve együtt vagyok! Körülbelül másfél éve szexelünk és nem ment még el! Félek, hogy el veszítem! Mit csináljak, hogy sikerüljön? Tudom, hogy nyújtott előjáték, de valamikor elfelejtem! Amikor meg már ott járunk, hogy elfele élvez, mindig én megyek el hamarabb! Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm! F/17 L/17
2010. márc. 10. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, szerintem is az a legjobb, ha elélvez ő az aktus előtt még, és utána ha szerencsétek van(és így lehet, hogy több esély van rá, hogy orgazmusa lesz, mert lehet, hogy am görcsöl rajta, hogy legyen, és így majd nem fog), közben is elélvezhet akár. de egyébként meg a csiklóját izgasd kézzel, ha máshogy nem megy.

de tényleg, hosszú előjáték, és ne görcsöljetek!

te pedig mikor érzed, hogy kezdesz elélvezni, lassíts, nyugodj le, de a kezed nehogy leálljon!

egyébként nagyon jó és becsülendő, hogy így érdekel a barátnőd orgazmusa is, bár már elég régóta együtt vagytok, eddig nem próbáltátok megoldani?

am beszéltetek erről? ő mit mond?

2010. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Megfogod szépen a kezét, és kitessékeled az ajtón.
2010. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
nemtud elmenni? kísérd haza
2010. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az utolsó 2-nek azt tudom mondani, hogy az 1 dolog, hogy ti csak elélvezninek hívjátok, meg azt mondjátok, hogy orgazmusa van, de ő használta az elmenni kifejezést is, ami ugyanúgy helyes. nem vicces, amit írtatok...
2010. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
nyald ki^^
2010. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!