Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha a barátnőm csinálja nekem kézzel, nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőmet, jó vele lenni, érzek is iránta vonzalmat, de amikor csinálja nekem kézzel, nem tudok elmenni. 16 éves vagyok, ez az első komolyabb kapcsolatom és egyszerűen nem értem a dolgot. Köze lehet hozzá, hogy régen sokat maszturbáltam? Légyszi segítsetek!!
2010. nov. 22. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz van köze, hogy ilyenkor úgymond a "szabadba" lőnél amit ő is látna. És ez bizony (bármilyen furcsa) egy fiúnál elég bensőséges pillanat, van akinél ez gátlást okoz.
2010. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tegla001 válasza:

Az előttem válaszolót csak igazolni tudom a lényeg ,hogy talán a korai magömléshez hasonlóan ez is (mint szexuális téren sok minden más) fejben dől el.

Nekem anno mielőtt először együtt voltam barátnőmmel ezzel nem volt problémám, de utána már nekem is előfordult nemegyszer. A különbség ,hogy én már akkor tudtam , aközött, hogy egy lány kezétől vagy "mástól" mész el ég és föld a különbség, egyszerűen össze sem lehet hasonlítani, így igazából annyira ha csak a kezét használja már fel sem izgat(legalábbis annyira nem), így nem is mész el.

2010. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!