Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eladnátok a házatokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladnátok a házatokat, ha semmi nem kött oda, mert ANNO meggátoltak mindenféle párkapcsolatomba?

Figyelt kérdés

Értem itt azt , hogy a barátnömet vittem bemutatni , és másnap teljessen rosszakat mondtak róla !

A szülleim már meghaltak és én most ebben a házban lakok már vagy öt éve , és most jöttem rá nem érzek semmi felelöséget a ház iránt ! Utálom karbatartani , felmosni , füvet nyirni ..... !!


2010. márc. 10. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
miazistenvan?
2010. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen!

nem vagyok babonás, soha nem is voltam, de ha semmi sem jön ott össze, nem maradnék tovább.

és miért nem próbálnál keresni egy másik helyet, ahol boldogabb lehetsz???

de lehet, hogy elég, ha kiadod valakinek addig, amíg találsz egy olyat, ahol szívesen élnél

2010. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg van az a ház átkozva :S

Ne verd nagydobra, mert még nem kel el!

2010. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne verd nagydobra, mert még nem kel el!


EZ ALATTT MIT ÉRTSEK ??? Írj bövebben !!!!

2010. márc. 10. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
azt érti, hogy ne híreszteld hogy el van átkozva a házad, mert akkor nem veszi meg senki. ez olyan érhetetlen? O.o
2010. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm! o_O

Lehet, hogy anélkül se??:)

2010. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok itt az idióta! Nem neked szólt, kedves kérdező, neked ezt írom: Nekem is van egy fél ingatlanom (a másik felét egy rokonom örökölte),nem rég halt meg a szűk családom utolsó tagja is tehát mondhatni teljesen árva vagyok. Azaz mégsem, mert már van saját családom,életem. A gyökereim viszont kihaltak. Nálam annyiból más a helyzet, hogy jó volt a kapcsolatom a családdal,a ház is sok emléket takar,majdhogynem ott nőttem fel. De most minden vágyam túladni rajta ugyanis elpénztelenedtünk és tanulni is szeretnék én is,párom is. Nagy rajtam a nyomás,mert azt hiszik (mégsem mondják) nem jelent semmit a mult,amiért már árulnám a házat. Tehát azért mert egy számodra nyűg háztól megválsz az remek dolog! Sok sikert az árusításhoz!
2010. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!