Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónapig jártam egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapig jártam egy fiúval, ő egyik pillanatról a másikra kidobott. Két napig sírtam, azóta semmi. Nem hiányzik, nem gondolok rá. Szerintetek ez normális dolog, hogy ilyen hamar túltettem rajta magam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális. Az beteges hogy azon aggódsz normális vagy e... :)
2010. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kicsit fura...

de szép pár lehettetek, hogy nektek mindennek ilyen hirtelen van vége xD

2010. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valószínűleg seosem volt közöttetek mély kapocs, tehát normális..
2010. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen ez fura, hogy azon aggódsz, hogy nem aggódsz.

örülj neki. velem ugyanez történt 18 éves koromba, és 1 évbe telt kihevernem. nagyon magam alatt voltam. légy boldog, hogy okosabb vagy mint én voltam

2010. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán hülyeség, de én a gyászhoz hasonlítanám. Mikor egy ember elveszít egy számára fontos valakit, akkor az első sokk rögtön akkor éri, amikor megkapja a hírt. Akkor ott vannak már a könnyek is, a toporzékolás... Aztán elcsendesül. És csak napokkal/hetekkel, esetleg hónapokkal később tör rá újra.

Ezzel én is így voltam: meghalt a legjobb barátom. Amikor megkaptam az smst, nagyon kiborultam, sírtam. Még fizikailag is rosszul voltam.

De eltelt 2 nap, és mint ha nem is történt volna semmi. Ültem, csináltam, amit mindigis szoktam, és még mondogattam is magamban, ő sem akarhatja, hogy sírjak.

De utána olyan nehéz időszak következett az életemben, hogy 1-2 hónappal később már nem volt olyan nap, hogy ne sírtam volna miatta. Annyira hiányzott.

A haláleset 2008 nyarán történt... Most már túl vagyok rajta, bár soha nem fogok teljesen túllépni...


Szóval lehet, hogy veled is ilyen lesz. Pár hét múlva talán te is újra kiborulsz, és hiányozni fog, most csak a sokk miatt nem sírsz... Lehet, hogy még nem vagy túl rajta. Érted?


Egyébként - válaszomból kiindulva - szerintem ez nem normális... Csak abban az esetben lenne az, ha egyáltalán, semmit sem éreznél iránta... De akkor miért voltál vele 7 hónapig?

23.L.

2010. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltál igazán szerelmes. amikor én majdnem egy év után szakítottam az akkori barátommal, én is sírtam sőt zokogtam 1 hétig, de aztán mintha elvágták volna, sőt egyenesen megkönnyebbültem. nem voltam szerelmes én sem.
2010. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van.Tényleg ilyen megkönnyebülés félét érzek.Talán azért mert mindentől tiltott.:( Lehet hogy nem is voltam blé szerelmes, csak azt hittem. köszi mindenkinek a válaszokat.
2010. márc. 10. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenki sajátos módon emészti meg a dolgokat. Jobb hamarabb túl lépni a dolgokon, és az életünket élni, mintsem sokat rágódni a történteken. A múlt az múlt. A volt kering körülöttünk, nem érdem vissza sirni a dolgokat. A szép pillanatokat meg kell őrizni és nem kell megerőszakolni azzal, hogy ha kell ha nem vágyakozol utánuk. Jól tetted, hogy tovább léptél és gyorsan feldolgoztad a történteket. Senki nem mondta könnyü ezt megtenni. De büszke lehetsz magadra, mert ez neked sikerült :)
2013. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!