Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a pasim nem csokolozik velem csak az agyban? Es miert nem olel meg? Ha hozzabujok akkor sem olel at. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Allitolag o masokkal is igy viselkedett 32eves.En most 20eves vagyok,nem vagyok csunya. ugy erzem tobbet erdemelnek. Szerintetek mit tegyek, ugy erzem vege lesz kettonk kozott, ha ez igy megy tovabb.10honaja elunk egyutt.Felek valtoztatni.Sokszor megbantott mar a parom alvasi gondjaim is vannak, panikbetegseg tuneteit is eszleltem magamon tobbszor.
2008. szept. 7. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán őszintén beszélgetnetek kéne erről, nemde? ha szükséges kérjetek pszichológusi segítséget.
2008. szept. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velünk is ugyanez a probléma, velem is csak az ágyban szeret csókolózni a párom, a kis puszikat kivéve napközben. Nem mindenki szeret csókolózni, valószínűleg ő az a típus. Az viszont nagy probléma ha nem ölel meg, és ha te megöleled akkor sem ölel át! Akkor vagy nem szeret igazán, vagy egy nagyon rideg ember lehet. Minden nőnek szüksége van a kényeztetésre, ezzel valószínűleg nincs tisztában. Állj a sarkadra, és mondd meg neki hogy nem foglalkozik eleget veled és elhanyagol érzelmileg. Ha úgy adódik, fenyegesd is meg hogy otthagyod ha nem lesz veled érzelmesebb, és ha igazán szeret megfog ilyedni. Ne azzal mentegetőzzön hogy mással is ugyan ilyen volt, ha igazán szeret akkor változzon meg. Nagyon fiatal vagy még, mások még a te korodban válogatnak a pasik között és minél több mindenkivel próbálják ki, összeteheti a párod a két kezét h mellette vagy a nagy korkülönbség ellenére is!
2008. szept. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha másokkal is ilyen volt akkor lehet hogy egyszerűen csak ilyen. Mint ahogy én is csak én lány vagyok, de nem szeretem ha bárki is ölelget. Mindegy, a lényeg hogy egy normális kapcsolatban mindent meg lehet/kell beszélni, csak ő tudhatja miért csinálja ezt.
2008. szept. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyenlős és napközben (akár utcán vagy kisebb társaságban) szégyenli magát
2008. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én párom sem egy csokolozós típus, viszont neki a testiség tök fontos. És itt nem csak a szexre gondolok. Sokszor ölelget, simizi az arcom a karom, tehát bármit csak hozzámérhessen. Amúgy nálunk is inkább szájra puszi van.
2008. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szegyenlos:)na mindegy nem olyan tipus, de en szeretnem ha engem kenyeztetne simogatna ilyesmi...
2008. szept. 7. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
érzelmi analfabéta. Nem tehet róla.
2009. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!